Zdravé těhotenství s produkty Helvetia Pharma

Těhotenství je krásné období v životě ženy. Současně však na nastávající maminku klade vysoké nároky, které vyžadují úpravu životního stylu a řadu omezení. A proto vám přinášíme ucelenou řadu doplňků stravy, které byly vyvinuty s maximálním optimalizací receptur vhodných pro těhotenství. Produkty jsou vyráběny s nejvyšší péčí ve farmaceutické kvalitě a zaručují, že vašemu tělu dodají přesně to, co mu chybí.

Plnohodnotná a vyvážená strava je základní podmínkou pro bezproblémový průběh těhotenství a zdravý vývoj plodu. Každá nastávající maminka nicméně velmi dobře ví, že je často obtížné dopřát našemu tělu dostatek vitamínů a minerálů v každodenním shonu.

Zodpovědný přístup k sobě a miminku by měl být nezbytnou vlastností moderní nastávající maminky. Ne nadarmo se říká, že připraveným přeje štěstí. Je například vědecky prokázáno, že nedostatek kyseliny listové může vést k závažným poruchám ve vývoji plodu. Pokud nám není zdraví miminka lhostejné, je vhodné doplnit přísun tohoto vitamínu ze spolehlivého zdroje, jako je produkt Kyselina listová.

Doplněk stravy Kyselina listová s přídavkem vitamínu B6 představuje vyváženou kombinaci pro nastávající maminky. Je ideálním zdrojem růstových faktorů, které jsou nezbytné pro správné dělení buněk. A určitě není třeba zdůrazňovat, že růst plodu je provázen intenzivním dělením buněk.

Pro maminky, které chtějí svému tělu dodat plnohodnotný vyvážený komplex vitamínů a minerálů, je pak ideálním produktem Vitamimi. Při jeho užívání již není potřeba užívat kyselinu listovou samostatně.

Trápí vás občas nevolnost? Tento problém účinně odstraníte doplňkem stravy MamaGood. Obsahuje osvědčenou kombinaci silic z heřmánku, anýzu, fenyklu a zázvoru, které napomáhají tlumit návaly nevolnosti. Není nic jednoduššího než produkt odzkoušet a přesvědčit se, že skutečně funguje.

Objednávejte na www.vitalsupport.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené