Zdravotně nezávadné láhve SIGG ze Švýcarska s dárkem zdarma

Chcete mít jistotu, že lahev, ze které pije vaše dítě, je zcela bez zdravotního rizika? Kdo tento problém již zodpovědně řešil, určitě narazil na lahve švýcarského výrobce SIGG. Znáte je také?

V současné době probíhá akce

Hello Kitty

K nákupu lahve s vyobrazením této populární postavičky dostanete zdarma Hello Kitty diář nebo sešit zábavy Hello Kitty na venkově. Tato mimořádná akce probíhá kromě prodejen Potten & Pannen také na e-shopu.

Proč jsou ale kovové láhve Sigg tak oblíbené především u maminek?

Hlavním důvodem je již zmiňovaná zdravotní nezávadnost. Jaká nezávadnost, když jsou přece vyrobeny z kovu (hliníku)? Tajemství je v unikátní vnitřní vrstvě, která dokonale izoluje nápoj od kovového těla lahve. Kdo má s používáním těchto produktů již zkušenosti, dá mi jistě za pravdu, že oproti běžným lahvím z plastu, lahev Sigg nezapáchá ani po několika letech.

Mimořádná odolnost a trvanlivost je dalším argumentem. Každá lahvička vydrží nespočet pádů a pokud dojde po opravdu silném nárazu k promáčknutí těla, nemusíte mít strach, vnitřní vrstva je natolik elastická, že nedojde k jejímu narušení, lahev můžete dále používat. Zároveň nepodléhá působení kyselin obsažených v ovocných nápojích.

Dětem se líbí především to, že na lahvích najdou spoustu svých oblíbených pohádkových postav a zvířátek. Variabilita je navíc umocněna tím, že se můžou každý rok těšit na zcela novou kolekci s čerstvými motivy.

Maminky ocení velmi snadnou údržbu. Není problém lahev vyčistit a to i potom, kdy v ní zanecháte delší dobu např. zbytky sladkého nápoje. V případě opravdu velmi silného znečištění jednoduše použijete speciální čistící tablety, které lahev opět vrátí do skvělé formy. Ani myčka není pro lahve problém.

 

Lahve Sigg se vyrábějí přímo ve Švýcarsku, ve městečku Frauenfeld. K výrobě jsou použity nejmodernější technologické postupy s příslovečnou švýcarskou precizností a důrazem na kvalitu každého jednotlivého produktu. Historie firmy je více než 100 let stará. Při výrobě těch nejkvalitnějších lahví se tedy snoubí značné zkušenosti a tradice s těmi nejpokrokovějšími metodami.

Vybírejte zde

Zajímá vás více? Navštivte www.sigg.cz.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené