Získejte zdarma průvodce těhotenstvím "Týden po týdnu"

Milá budoucí maminko, jste zvědavá, co se odehrává během těhotenství ve Vašem bříšku? Zajímá Vás, kdy už má Vaše miminko prstíčky, fungující ledviny nebo kdy už slyší tlukot Vašeho srdce?

Stačí málo - zaregistrujte se u nás na Babyweb.cz.
Budete zdarma dostávat krásné ilustrace s popisem Vašeho těhotenství přesně týden po týdnu. A těšit se můžete i na rady, jak si své těhotenství zpříjemnit a co nejvíce užít.
Hned následující pátek po Vaší registraci dostanete e-mailem svůj první Zpravodaj - a to zcela zdarma.

Všechny informace budou odpovídat Vašemu aktuálnímu týdnu těhotenství. Pokud jste například ve 12. týdnu, budeme Vám posílat informace na míru týkající se právě 12. týdne těhotenství.

Milá maminko,

pokud už máte miminko nebo děťátko ve věku 0 až 3 roky, můžete se díky našemu Zpravodaji těšit na informace, co všechno Váš mrňousek už umí nebo brzy bude umět, ale i jaká ho čekají lékařská vyšetření nebo očkování. A mnohem, mnohem více zajímavostí, návodů a rad.

Na svůj první Zpravodaj, který dorazí zcela zdrama k Vám na e-mail, se těšte již následující týden v pátek po registraci.

Jsme v tom s Vámi

Vaše redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 1
Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Dobry den, uz jsem se zaregistrovala a nevím, jak postupovat dál, aby mi byly zaslány každý týden informace o rustu miminka.

Dekuji Anitram81

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené