Známe výherce předvánoční soutěže s Babypointem

Přemýšleli jste již nad vánočními dárky? Možná jste je vyhráli v soutězi s českým výrobcem, dovozcem a prodejcem dětského zboží firmou Babypoint, s.r.o.

Výherci:

Dětskou autosedačka Newbuddy Jolly váhové kategorie 9 – 36 kg vyhrává:

  • Čtvrtečková Zuzana

Příjemnou hrací deku vyhrává:

  • Katrnošková Blanka

CD Dětská hrací skříňka s vánočními koledami vyhrává:

  • Radoušová Petra

Dětskou autosedačku Jolly v neutrální zelené barvě

Universální autosedačka značky Newbuddy patří do kategorie I – III (9 – 36 kg). Disponuje 5bodovými polstrovanými pásy s centrálním nastavením a dvěma výškovými pozicemi, loketními opěrkami a sedmi polohami hlavové opěrky. Po demontáži zádové opěrky lze použít samostatný podsedák. Hmotnost sedačky je 4,8 kg.

Hebká hrací deka ve tvaru kruhu (o průměru 90 cm, růžové barvy) obsahuje různé prvky podporující rozvoj smyslů dítěte. Vhodná již od narození. 

Album Dětská hrací skříňka – vánoční od hudebního skladatele Davida Freedoma je plné vánočních melodií pro nejmenší, včetně 23minutové ukolébavky na závěr. Jednotlivé skladby doprovází příjemný a uklidňující zvuk hrací skříňky i orchestrální nástroje. 

                     

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti.

Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint, rozšířené o ekonomickou řadu Newbuddy, se společnost podílí na vývoji moderních kočárků a golfových holí značky X lander, kterou exkluzivně dováží na český trh.

Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. V roce 2011 firma rozšířila nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) i o hluboké kočárky značky Navington specifického designu.

Produkty společnosti Babypoint s.r.o. jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, firma se pravidelně účastní pořádaných veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES . 

 

9. 11. 2013 |
Komerční prezentace
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené