Známe výherce Velké soutěže S kočárkem Prahou 2012

Zaregistruj se v týdnu od 23. 5. do 30. 5. 2012 a vyhraj sportovní kočárek, vozík za kolo nebo kojící polštář!

Kde se registrovat? Ať jste kdekoliv na Babyweb.cz, vždy můžete v pravém sloupci nahoře zahlédnout růžovou MOJI ZÓNU. Klikněte na Nová registrace nebo se registrujte přímo zde.

Jaké jsou výhody registrace na stránkách www.babyweb.cz?

1. ZPRAVODAJE - Personalizované přesně pro Vás Podle fáze rodičovství (Tehotenství / narozené mininko) budete pravidelně dostávat zpravodaje, které obsahují informace přesně odpovídající věku Vašeho miminka. Jste-li například těhotná a jste ve 14.týdnu těhotenství, obdržíte tento zpravodaj.

2. DISKUZE - Hezčí, přehlednější a snadnější obsluha •  Pouze s registrací můžete zakládat vlastní témata!!! •  Při vkládání příspěvku nemusíte neustále zadávat své jméno •  Vaše příspěvky budou zobrazovat i Vaši ikonu nebo obrázek, který si sama vložíte •  Ostatní uživatelky si snadno zobrazí všechna diskuzní témata, do kterých jste přispěla

3. MOJE ZÓNA - Informace šité na míru pro Vás Po přihlášení se Vám v pravém sloupci stránky rozbalí informace, které přímo odpovídají Vaší věku Vašeho miminka. Například takto:

Výherci soutěže, kteří se zaregistrovali v týdnu od 23. 5. do 30. 5. 2012 na stránkách www.babyweb.cz : 1. Zuzana Borůvková vyhrává sportovní kočárek 2. Martina Lipavská vyhrává vozík za kolo 3. Iveta Kacetová vyhrává kojící polštář

Gratulujeme!

14. 6. 2012 |
Z dostupných zdrojů zpracovala redakce Babywebu
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené