Ultrazvuk a jeho vliv na miminko

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel g gulka a poslední změna proběhla 11 let, 8 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845245
    Anonym
    Neaktivní

    Chtěla jsem se zeptat, kolik jste už absolvovaly ultrazvukových vyšetření a zda toto vyšetření absolvujete každou poradnu. Já jsem v 12+3 a bohužel mám již za sebou takových vyšetření 5, což mi přijde docela hodně – první byl na prokázání těhotenství někdy v 6 tt, dále o týden později na prokázání srdíčka – to nebylo, tak pak v 8tt znovu na srdíčko, které se konečně objevilo – tato vyšetření jsem absolovala v centru asistované reprodukce (měli jsme problémy a absolovala jsem zde hormonální léčbu, která zabrala). Poté jsem byla „předána“ do péče praktického dr. Ten udělal další dva ultrazvuky. Bojím se, že to má negativní vliv na plod a chci mu příští poradnu říct, že si myslím, že ultrazvuk při každé kontrole je zbytečný (není žádný problém a neni k tomu důvod). Jakou zkušenost máte vy? Může tolik ultrazvuků miminku uškodit? Teď si vyčítám, že jsem další a další ultrazvuky neodmítla 🙁

    #845246
    b bivinka
    Registrovaný uživatel

    Myslím si,že ten ult. miminku neublíží, já jsem během těhu měla taky více ultrazvuků a narodilo se mi zdravé miminko.

    #845247
    g gulka
    Registrovaný uživatel

    Ultrazvuku se nemusíš bát jsou to jen zvukové vlny. víc na http://www.ulekare.cz/clanek/tehotensky-ultrazvuk-1399

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist