Ještě bezpečnější autosedačky pro děti. Značka BeSafe přichází s přelomovým systémem utahování pásů a dalšími novinkami

Bezpečné cestování a ochrana dětí v případě dopravní nehody je pro norskou společnost BeSafe tématem a cílem číslo jedna. Od roku 1963, kdy se rodinná firma začala zabývat výzkumem a vývojem bezpečnostních prvků v automobilech pro dosud nenarozené děti, batolata i starší děti, získala řadu ocenění v crash testech po celém světě.

izi-modular-image-02-1100x618.jpg Zdroj: Babypoint.cz

Stále vzrůstající intenzita dopravy, nárůst počtu automobilů i požadavky na rychlost a bezpečnost představují jasné motivy pro neustálý rozvoj jejich dětských autosedaček. V současné době přichází společnost s dalšími přelomovými novinkami, které představuje na vylepšeném modelu autosedačky BeSafe iZi Modular X1 i-Size. Produkty firmy BeSafe k nám dováží společnost Babypoint.

Autosedačka BeSafe iZi Modular A X1 i-Size s označením „A“ je téměř identická se sedačkou iZi Modular X1 i-Size s tím rozdílem, že novinka disponuje samoutahovacími vnitřními pásy Active Retract Harness™. Revoluční systém utahování pásů usnadňuje rodičům připoutat dítě správně do autosedačky. Funkce automatického dotahování se nachází uvnitř konstrukce sedačky a spouští se polohováním mezinožní spony. Dítě posadíte do autosedačky, připoutáte jej a zatáhnutím za ramenní popruhy se pás dotáhne.

Pro bezpečnější cestování vylepšili dále vývojáři v autosedačce BeSafe iZi Modular A X1 i-Size ramenní polstrování ERGO-MOVE SHOULDER PADS™ tak, aby dítě bylo správně připoutané, a přesto se jeho paže mohly volněji pohybovat. Tato vychytávka ulevuje dětským zádům při dlouhém sezení v autosedačce, jak potvrdila i německá asociace Aktion Gesunder Rücken, AGR, zabývající se správným vývojem zad.

Za zmínku stojí také unikátní výplň opěrky hlavy DYNAMIC FORCE ABSORBER. Na svém povrchu má flexibilní zóny, díky kterým skvěle pohlcuje nárazy a nezatěžuje hlavu a krk dítěte. Velkou změnou prošel i SIP+, přídavná boční ochrana, nyní SLIDE-ON SIP+, kterou od nutného nacvaknutí nyní snadno nainstalujete klouzavým pohybem do předem připravené drážky na pravou nebo levou stranu autosedačky.

iZi Modular A X1 i-Size se velmi snadno instaluje na bázi iZi Modular i-Size Base. Stačí ji nacvaknout na bázi na sedadle. Tuto sedačku je možné uchytit po i proti směru jízdy. Pokud je sedačka nainstalovaná proti směru jízdy a vy použijete unikátní systém báze-prodlužovací mechanismus, získáte větší prostor pro nožičky dítěte. Standardem sedačky je snímatelný potah v módních barvách stávající kolekce. Speciální vrstvení polstrování poskytuje dítěti báječný komfort při jízdě. Pomocník v podobě magnetů v potahu autosedačky udržuje pásy v takové pozici, aby se dítě snadněji usadilo do sedačky. Velmi výrazné polohování, kterým dítě získá příjemnou pozici pro spánek, je už jen třešinkou na dortu pro bezpečné, ale i pohodlné cestování.

BeSafe iZi Modular A X1 i-Size splňuje velmi přísná kritéria testování na boční náraz, dle nového nařízení UN R 129. Přídavné posílení proti bočnímu nárazu SLIDE-ON SIP+, umístěné u dveří auta a nainstalované na boku autosedačky tuto ochranu ještě navyšuje.

Více informací získáte na webu, Facebooku a Instagramu.

9.7.2021 3:02 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist