Kim Kardashian dala své dceři nový směr

Své těhotenství ohlásila Kim Kardashian (32) prostřednictvím reality show. Průběh pak pravidelně komentovala na Twitteru. Dceru North West, která se narodila 11. června 2013, ale ukazovat nechce. S partnerem Kanyem Westem se dohodli, že jejich dcera není dítětem Ameriky. Že by konečně nastal čas na trochu soukromí?

Profesionální celebritě Kim Kardashian je neustále věnována nadměrná mediální pozornost a ona toho umí patřičně využít. Pravidelně nechává veřejnost nahlédnout do svého života skrze reality show „Keeping up with the Kardashians“. V jednom z dílů tohoto pořadu se objevil i porod její sestry Kourtney, a to se všemi detaily. Kourtney se nebála rodit nejen za přítomnosti své početné rodiny, ale i kameramana, který záznam následně zprostředkoval milionům Američanů.

Není proto divu, že ve středu zájmu bylo nyní i těhotenství Kim Kardashian stejně jako její vztah s rapperem Kanyem Westem. Dlouho očekávaný porod ale nabral rychlý spád. Večer před porodem Kim postihly velmi silné bolesti břicha a lékaři následně odhalili infekci.

„Je to strašně bolestivé, skoro nemůžu chodit. Vůbec nechápu, proč to tolik bolí, zabíjí mě to. Přijde mi, jako když mám porodní bolesti. Proč se mi to děje? Nesnáším to, už nikdy nechci být těhotná,“ stěžovala si Kim krátce poté, co byla svěřena do lékařské péče.

Nakonec porodila přirozenou cestou 11. června v porodnici v Beverly Hills se svým partnerem po boku a to celých pět týdnů před plánovaným termínem.

„Své těhotenství považuji za zázrak, myslím, že dokud jsem nezačala vnímat své rostoucí bříško, nebyla jsem do toho tak ponořená. Moje sestra byla ohledně svého těhotenství velmi otevřená, já jsem se držela spíše ve stínu. Přesto ale máme společné problémy, jen já o nich nemluvím nahlas,“ podotýká Kim.

Publicitě neušel ani výběr jména. V rodině Kardashianových jsou tradicí jména na K. (Kim má sestry Kendall, Kourtney a Khloe). Kim s Kanyem se ale rozhodli jinak a prvorozená holčička dostala jméno North West, díky kterému podle některých deníků dostala do vínku hned několik životních směrů, které si udržují i její slavní rodiče. Pohlaví dítěte bylo prozrazeno v jedné z epizod rodinné reality show, která dokumentovala návštěvu Kim u gynekologa.

„Jsem tak nadšená, že máme holčičku,“ prohlašovala. „Kdo by nechtěl mít holku? Jsou nejlepší! Vím, že Kanye tohle přesně chtěl – svou malou holčičku.“

Ačkoliv je život novopečených rodičů neustále neonově nasvícen, své miminko takto vystavovat nechtějí. „Nechci hlásit Americe vše o své rodině jako – tohle je moje dítě! Moje dcera není dítě Ameriky,“ prohlásil rezolutně Kanye West.

Ten se očividně řídil převráceným pravidlem: „Nejdříve dítě, potom svatba“ a nedávno požádal Kim o ruku. Svatba by se měla konat v září ve stylové a romantické Paříži.

8.7.2013 12:41 | autor: Eva Kouřímová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist