KRVÁCÍM PŘI ANTIKONCEPCI Změnila jsem…

KRVÁCÍM PŘI ANTIKONCEPCI Změnila jsem antikoncepci. Novou beru týden, ale stále krvácim (špinim). Mám ji opět změnit?

Odpověď

Pokud užíváte antikoncepci nově první měsíc, tak je ještě brzy na to, ji měnit. Vyčkejte alespoň tři měsíce a pokud i nadále budete špinit, je na místě, abyste antikoncepci změnila. Příčin krvácení je více, ale nejvíce se nabízí to, že antikoncepce obsahuje menší množství hormonů estrogenů než vaše tělo potřebuje, což se může projevit právě nepravidelným krvácením.

28.8.2012 5:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na facebooku:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

TOPlist