Nevíte, co darovat dětem k Vánocům? Máme pro vás 4 tipy na dárky, se kterými u stromečku zazáříte!

Štědrý den se nezadržitelně blíží, a zatímco dítka za okny radostně vyhlížejí Ježíška, vy máte čas najít inspiraci pro letošní dárečky. Zapomeňte na plyšáky nebo dětské skládačky. Máme pro vás tipy na dárky, ze kterých budou vaše ratolesti nadšené ještě dlouho po Vánocích. Které to jsou?

jonathan-borba-vcx5ahbwk6s-unsplash-1100x618.jpg Zdroj: Unsplash

1.   Je libo pobyt v muzeu lega, nebo kurz vaření?

Téměř každý rodič se snaží svá dítka již vést k myšlence, že kouzlo Vánoc tvoří společně strávené chvíle, nikoliv dárky, které dostanou. Podpořte letos tuto vizi ještě o chlup víc tím, že sobě a svému dítěti darujete originální zážitek. Skvělým tipem je například rodinný pobyt v muzeu lega. Všichni společně pak můžete prožít chvíle jako vystřižené z filmu Noc v muzeu, s tím rozdílem, že kromě historických exponátů vás budou obklopovat miliony kostiček lega.

Pokud máte doma malou pomocnici či pomocníka, kteří se rádi ochomýtají v kuchyni, nadělte jim speciální odpolední kurz pečení či vaření pro děti. Nejen, že se váš potomek naučí něco nového, ale všechny svoje výtvory si pak odnese s sebou domů. A zatímco si dítko bude hrát, vy se můžete odebrat na pár hodin do kavárny, sauny nebo na nákupy.

2.   Jízda v dětské závodní buggyně aneb Podpořte duši malého dobrodruha

Máte doma neposedu, který miluje závodní auta? Nadělte mu pod stromečkem model autíčka spolu s jízdou v dětské buggyně. Společně se projedete ve vozidle, které se v roce 2021 hned několikrát umístilo na prvních pozicích Mistrovství České republiky v autokrosu. Váš potomek se bude cítit jako ten nejlepší závodník na světě, a společně tak strávíte vzácné chvíle, ze kterých bude žít ještě dlouho po vystoupení z buggyny.

3.   Workshop grafiky a designu

Kdo by to byl řekl, že můžete ve svém dítěti podporovat cit ke grafice a designu prakticky od malička. Řekněme, že vaše dcerka sní o tom, že bude módní návrhářkou, nebo syn neustále mluví o tom, jak by chtěl tvořit plakáty či ilustrace. V dnešní době nic není nemožné, proto darujte dítěti pod k Vánocům pár hodin strávených tvorbou vlastní nálepky, ilustrace nebo grafiky. Výtvor vašemu potomkovi zůstane už napořád a možná, že v něm zažehnete vášeň pro něco, co jej bude bavit po celý zbytek života.

4.   Den ve videoherně aneb Nechte to na tatínkovi

Některé děti zkrátka ocení nejvíce klasiku v podobě videoher. Nebraňte se tomu a pojměte dárek i tak trochu netradičně. Domluvte se s partnerem, že si nadílku vezme do své režie on a darujte dítěti den ve videoherně, který stráví se svým tatínkem. Společně si tak zahrají nejrůznější hry jako například Super Mario Bros, Mortal Kombat a mnoho dalších. A zatímco si bude vaše dítko spolu s tatínkem užívat skvělý den v obležení videoher, vy budete mít chvilku pro sebe.

Všechny výše uvedené zážitky najdete na webových stránkách Allegria. Dárky k vám dorazí zabalené v dárkové krabičce, takže si s balením nemusíte dělat starosti. A navíc, poukazy mají platnost až do příštího roku, takže je vaši blízcí mohou využít kdykoliv budou chtít.

20.12.2021 11:22 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist