Ahoj
31.10.2012 (15:05) #867329 AnonymHost Já jsem počítala, že jedna dávka mlíka nás vyjde asi na 21,50Kč + k tomu kaše, ta může vyjít zhruba tak na 10Kč jedna dávka do mlíka (dávám tam tak 3-4 lžíce). Takže ta jedna krabička hotového mlíčka s kaší vyjde levněj. No ale uvidíme, jestli po tom bude opravdu líp […]