Ahoj

7.11.2012 (12:56) #885435 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahojík Káťo, hned na začátku doufám, že se brzy uzdravíš, v tomhle stavu psát dopis, to byl výkon. Jinak doufám, že i Lexík je po další kontrole v pořádku a nic to nebylo. Musím říct, že bych Lexíka teď nepoznala, hodně vyrostl, má krásné vlásky, no prostě je to […]

#885435
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahojík Káťo,

hned na začátku doufám, že se brzy uzdravíš, v tomhle stavu psát dopis, to byl výkon. Jinak doufám, že i Lexík je po další kontrole v pořádku a nic to nebylo. Musím říct, že bych Lexíka teď nepoznala, hodně vyrostl, má krásné vlásky, no prostě je to hezký klučina 😛 .

Gratuluju Lexíkovi už k 6 zoubků, Terezka v 15 a půl měsících nemá ani jeden :S . Tak pořád čekám a koukám jí do té pusu, aby jsme to první vyklubání nepropásli. Jak říká sousedka, to nebudou šaty ale rovnou kožich za to dlouhé čekání 😀 . Ale snad to už vypadá nadějně, vpředu dole se to tam boulí, tak čekám, kdy se zoubky proříznou.

Terezka je teď taky hodně v pohybu, poslední dobou si oblíbila přenášení věcí, takže se mi pořád přehrabuje v kuchyni v šuplíkách a krámuje. Občas to tu vypadá, jak po výbuchu. Nožičky už máme skoro dobré, cvičíme už jenom 2x denně 1 cvik a na kontrolu jedeme teď až za 3 měsíce.

S nočníkem je Terezka šikovná, už si umí říct, kdy chce na velkou, s čůráním se daří různě (dávám jí na něj jenom před a po spaní), jindy líp a jindy hůř, ale nehrotím to, zatím na to má čas. Kluci jsou na nočník prý pohodlnější, tak to raději nehroť, aby se mu nezprotivil. Prý děti zvládají čůrání do nočníku kolem dvou let (jak rozumově, tak tělesně), takže mají oba čas.

Taky Terezka nádherně mluví, i cizí lidé jsou tím překvapeni a ptají se, kolik jí je, že na svůj věk má bohatou zásobu a zřetelně vyslovuje, takže jí krásně rozumí. No a první sníh se nám moc líbil, akorád jsem nechtěla, aby se v něm moc válela, protože byl mokrý a my máme jenom jednu kombinézu. Takže se těším, až napadne pořádně, bavilo jí se koulovat a stavět sněhuláka 😛 .

Taky už se moc těším na Vánoce, i když já je miluju už od dětství (tu kouzelnou atmosféru, dobré jídlo a naše vánoční zvyky, co máme jako rodina od mala). Loni se Terezce stromeček líbil, ale teď to bude zase jiné, už víc chápe a vnímá, tak jsem na to zvědavá. Už s Radkem řešíme vánoční dárky, chtěli jsme Terezce koupit pod stromeček Lego Duplo, ale nakonec jsme si to rozmysleli, protože je hodně drahé a je tam pár kostiček. Proto koupíme jiné kostičky, kde je toho daleko víc a stojí to minimálně o polovinu míň. Ostatní dárky pro Terezku jsem už rozdělila mezi rodinu, nechci, aby se jí toho kupovalo moc, protože z toho nic mít nebude (vidím tu u synovce a neteře, ty dostali vždycky kopici dárků a teď už nevím, co jim mám koupit, když všechno mají). No a pro ostatní, koho chci o Vánocích obdarovat, už mám všechno vymyšlené, takže už jenom nakoupit 🙂 .

Jinak tady v ulici přibudou od 23. prosince do konce února 4 miminka, o dvou se ví, že to budou kluci a 2 jsou překvapení. Tak už se docela těším, až budu znova těhule, když na nich vidím, jak se hezky kulatí…

Toť asi vše, je to zase román, ale tak nějak si nemůžu pomoct :$ . Doufám, že se brzy ozveš, taky přidám nějaké aktuální fotky, aby jsi viděla, jak cácorka povyrostla.

Páčko Ivuša a Terinka (tak si sama říká)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist