Ahoj

31.10.2012 (15:19) #872259 AnonymHost Ahoj holky, Škubino, to mne moc mrzí, že to s tím cvičením tak dopadlo… Dokáži si představit, jak jsi se cítila. Už se ti povedlo trochu si odpočinout? Zítra večer mi přijedou děti. Přes sobotu se musím rychle vzpamatovat. Manžel celý týden dost pracoval, tak se mi ještě nepovedlo pookřát. N. […]

#872259
Anonym
Host

Ahoj holky,

Škubino, to mne moc mrzí, že to s tím cvičením tak dopadlo… Dokáži si představit, jak jsi se cítila. Už se ti povedlo trochu si odpočinout?

Zítra večer mi přijedou děti. Přes sobotu se musím rychle vzpamatovat. Manžel celý týden dost pracoval, tak se mi ještě nepovedlo pookřát. N. tuto noc od půlnoci do cca 2 hodin poplakával – zaplakal každých 5-10 minut. Měli jsme ho v posteli. Vždy jsem ho pohladila, usnul a tak pořád dokola.

Ty stoličky jsou potvory. Když jsem ráno viděla tu „ránu“ v dásni, kterou ta stolička udělala, říkala jsem si, že byl v noci opravdu statečný… Nakonec jsme kolem druhé ráno N. 3x za sebou nakojila (bylo to proti všem mým zásadám o snižování nočního kojení) – to mu pomohlo usnout a spal až do rána. Pak mně manžel nechal ještě hodinku ráno (do 8. hodin) dospat.

Manžel mi dnes říkal, že bych mu mohla pomáhat s firmou. Ale jsem každou chvíli dost vyřízená, tak na to teď nemám sílu… Zvlášť tehdy, když N. v noci špatně spí. Tak jsem manželovi slíbila, že na jaře se více zapojím. Je to fakt síla, v jakém jsme stavu… Ale určitě bude líp! O víkendu se mi vrací Martina, tak si ji hned pozvu na hlídání. Také už potřebuji alespoň 3 hodiny bez našeho zlatíčka.

Škubino, jak to dopadlo s hlídačkou?

Přeji krásný a odpočinkový víkend!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist