Ahojky,
Kájo, držím palečky 🙂 Fakt se ti to blíží, určitě už toho máš fakt plné pecky. Johanka je šikulka,že takhle chodí na nočník. Asi se to opravdu s mimčem trošku změní.
My občas malujeme nebo si prohlížíme knížky. Na nějaké tvoření nejsem moc talent. Ale budu muset asi taky začít s Aďou něco dělat,aby si rozšířil činnost nebo jak to nazvat.
My ještě taky nemáme pokojík, chybí ten nábytek,ale už tam má hračky a hraje si tam kolikrát sám. Tedy pod dohledem kocoura 🙂 a mě.
Holky,já jsem dneska hrabošila ve skříni, jsem domluvená se ségrou že jim mám přivést svetry a další věci co nechci už nosit,že to proberou a neteř kdyžtak to bude nosit..
No mám velkou tašku plnou věcí a další xxx hromadu na posteli a skříňce.. Takže mám pocit,že jsem se snad ničeho nezbavila. Budu pokračovat, až se Adámek vzbudí. Ale aspoň jsem uvolnila taky část skříně,kde mám věci na Adámka :)) Jen budu muset koupit takové ty pytle vyfukovací,kam naskládám miminkovské věci.. Zatím tedy je nedávám pryč, pokud se tedy budeme chtít někdy pustit do dalšího mimi..
A mezi tím hrabošením jsem stačila uvařit hovězí polévku a boloňskou omáčku se špagetama. A myslela jsem,že si spíše dáme tu omáčku.. Aďa tedy chvilku jedl,ale pak už nechtěl, tak dostal ještě tu polévku. Tak té snědl celou misku a pak šupajdil do postýlky.