Ahoj

31.10.2012 (15:15) #867520 AnonymHost Dobré ránko!Kájo, tak u nás jede televize od rána do večera. Kuba ji moc nevnímá, jen reklamy sleduje, takže to jsou moje chvilky, kdy můžu rychle udělat (vyměnit myčku, nachystat maso na oběd,…). Občas si sedne do křesílka a sleduje klidně 15-20 minut kouzelnou školku, nebo jak dávají na primě to […]

#867520
Anonym
Host

Dobré ránko!
Kájo, tak u nás jede televize od rána do večera. Kuba ji moc nevnímá, jen reklamy sleduje, takže to jsou moje chvilky, kdy můžu rychle udělat (vyměnit myčku, nachystat maso na oběd,…). Občas si sedne do křesílka a sleduje klidně 15-20 minut kouzelnou školku, nebo jak dávají na primě to hráčkování (bo jak se to jmenuje). Jinak můj telefon si klidně odemkne a chtěl by i něco ťukat, ale já ho raděj hned zamknu. Jednou jsem ho totiž nechala (myslela jsem, že ho neodemkne) a najednou koukám, že mi to tam píše, jestli chci opravdu obnovit původní nastavení. DVD zatím ovládat neumí, protože zatím na něm nemáme žádné pohádky, tak ho nepouštíme.
My dneska budeme mít taky rybu, ale z mrazáku. Já se snažím dělat rybu jednou týdně. Někdy se mi to teda nepovede. Čerstvé ryby u nás nikde neprodávají, nejblíž v makru.
Jinak Kubovi odsaji sopel jen po prostříknutí mořskou vodou, takže je na tom už mnohem líp. Snad bude mít brzo úplně po rýmě. V neděli jedeme na oslavu neteřininých narozenin a prý to bude za každého počasí venku. Tak snad bude hezky, abysme to pak neodstonali všichni.
Dneska to vypadá zase na krásný den!

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist