Ahoj

31.10.2012 (15:32) #879916 AnonymHost Bondi, tak to byl pro vás krásný den, co? 🙂 Ale ono se nedá divit, že už vás nechtějí vidět, když je Vojta takový šikula. Dneska jsme byly na cvičení, tak bylo znát, že tentokrát přišly další děti. Elinku zajímaly hlavně jejich maminky. Ale tak ze 2/3 se docela zapojovala, tak […]

#879916
Anonym
Host

Bondi, tak to byl pro vás krásný den, co? 🙂 Ale ono se nedá divit, že už vás nechtějí vidět, když je Vojta takový šikula.

Dneska jsme byly na cvičení, tak bylo znát, že tentokrát přišly další děti. Elinku zajímaly hlavně jejich maminky. Ale tak ze 2/3 se docela zapojovala, tak časem předpokládám, že to bude lepší. Je tam z nich nejmladší.
A odpo jsem měla úspěšné nákupy. Po 3 letech jsem si koupila sportovní botky a k tomu ještě čokoládové tričko k sukním :). Eli neprotestovala a nechala mě tentokrát zkoušet. To je snad letos poprvé, co jsem něco koupila sobě a ne pro malou :).

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist