Ahoj holky,
tak my měly dneska velkej den, Viky šla do školky, no bála sem se, ale samo to zvládla tak, že byla zklamaná že po obědě jde domů. No už mám tedy „jen“jedno miminko.
Stázka pěkně řádí, vyleze přes židle na stůl, snaží se na parapety a koukat z oken, z čeho jsem nadšená bydlíme v druhém patře. A její „lev“ se začíná pěkně projevovat a je dost oprsklá až drzá.
Bondí, zuby to můžou bejt, protože dřív jak trojky většinou lezou 4, my už máme taky jeden kousek jedné čtyřky venku. U Viky to byl záhul, měla u nich průjem a fakt to vytrpěla, hlavně jí vylezly všechny 4 během víkendu. Ve dvou letech už je chrup kompletní, resp. mléčné zuby.
A jídlo už moc neřeším, tedy nesolíme moc, ale to sme nedělali už dlouho. Baští všechno co my, protože její jídlo už do pusy nestrčí. Jako příloha se osvědčila těstovinová rýže, akorát velikost, nedusí a má je ráda. Včera měla kuře na paprice a dnes ho dobaštila a vůbec jí to nevadilo.