Maňo důležité je Vaše rozhodnutí, komentáře ostatních ti mohou být úplně …. přeci každý musí pochopit, ž tahat mimčo do zakouřeného prostředí opravdu není vhodné.
Tak dneska máme kontrolu na TBC, doufám, že to bude OK, Sebovi asi lezou totiž horní dvojky zase obě, už jsou tam bílé špičky. Dneska místo jogurtu byl chleba a už to nežvýká hodiny, ale dá se to celkem zvládnout nadlabat rychle.
Holky dáváte někdo ráno „pravidelně“ už nějaký čaj a přes den normálně vodu,štávu..já když koukla na některé dětské čaje tak tam zrovna nedoporučovali časté pití, ale už bych pomalu chtěla aby si zvykal, že ráno je chleba a čajík nebo něco. Předpokládám, že mlíko ráno bude ještě hooodně dlouho tak vlastně to má jako dvě snídaně, jinak by do oběda nevydržel. Jen by se to z té 6 ráno už mohlo posunout na později 🙂