Ahoj

31.10.2012 (15:20) #879503 AnonymHost Raduš, přejeme Martínkovi dodatečně vše nej!!! Já jsem tušila, že hned začátkem srpna má někdo narozeniny, ale protože už je to dlouho, co se tu objevila tabulka (já jsem stará skleroza), tak prostě tápu.Fotky jsou super, že vy jste už stříhali Martínkovi vlásky? Myslím, že je měl nejdelší z dětí, co […]

#879503
Anonym
Host

Raduš, přejeme Martínkovi dodatečně vše nej!!! Já jsem tušila, že hned začátkem srpna má někdo narozeniny, ale protože už je to dlouho, co se tu objevila tabulka (já jsem stará skleroza), tak prostě tápu.
Fotky jsou super, že vy jste už stříhali Martínkovi vlásky? Myslím, že je měl nejdelší z dětí, co tu jsou. A také mám pocit, že je měl trošku tmavší. Je na vás všech vidět, že jste si dovču opravdu užili.
My jsme dnes prvně byli na koupališti u nás ve vesnici a byla jsem s ním moc spokojená. Dokonce jedna budova dělala stín až do našeho odchodu (v 12h) a tak mohl Maxík spinkat v kočárku ve stínu. Je tam jeden větší bazén, 25m, a pak brouzdališťátko o rozměrech 5×5 metrů a hloubkou asi 30 cm. Takže Maxík poprvé mohl „plavat“, jsme totiž asi jediní, kdo nechodili na miminkovské plavání. Voda byla teda krapet studená, vzala jsem teploměr do vaničky a ukazoval 24 stupňů, ale Maxouš neplakal, jen mu pak začala klepat brada 😀 Nebe je už pořád modré a má to tak být minimálně dalších 14 dní, tak tam asi nejsme naposledy.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist