Ahoj

29.10.2012 (14:08) #880116 AnonymHost Misho, tak večer nevař, Sebovi určitě nebude vadit, když dostane 2x kaši. 90 min v čekárně je fakt síla :(. U nás ani rýmička, to jsem zvědavá, co si přineseme z plavča /cvičení … Pokud bys potřebovala uvařit, tak můžu. I tu buchtu klidně upeču :). Ella dnes bude mít králíka […]

#880116
Anonym
Host

Misho, tak večer nevař, Sebovi určitě nebude vadit, když dostane 2x kaši. 90 min v čekárně je fakt síla :(. U nás ani rýmička, to jsem zvědavá, co si přineseme z plavča /cvičení … Pokud bys potřebovala uvařit, tak můžu. I tu buchtu klidně upeču :).
Ella dnes bude mít králíka na cibulce s pastinákem a k tomu dýnové pyré. Ta dýně je fakt super surovina. Stačí to jen uvařit a je skvělá. Ta kaše chutná i mě, přestože na to nejsem zvyklá. A ani není ochucená, jen pár zrnek soli.
Žebrání provozuje Ella fakt neuvěřitelný. Je najedená a od ostatních chce taky, bohužel ne jen ochutnat. Pokud jí někdo dá, tak to do sebe cpe. Pokud nedáme, tak řve. Člověk by řekl, že toho svého jídla má málo. Ale ona to vyřeší tím, že se cpe a pak večer už nic nechce. Tak ted má na 2 týdny smůlu, bude pěkně jíst to, co má nachystané. Já jsem zvyklá jíst, když spinká, tak žádné žebrání nebude :).

Bondi, posun času se vyřešil sám. Malá v sobotu špatně spinkala, tak se probrala v 7h nového času. Bála jsem se, že bude strašit v 5, protože celý týden vstávala mezi 6-6.30. Celý den jsem pak lehce posouvala jídla a spinkání, že večer šla spinkat jako když chodila předtím. Dnes ráno si v postýlce povídala cca od 7h, dostala mlíčko a do postýlky knížky a byla tam ještě do 8mi hodná. Je strašně znát, že jsme doma. I noc byla lepší, jen 1x jsme vstávala k pláči, jinak dobré. A ráno je super, že je v pokojíčku sama. Když ji mám v pokoji u sebe, tak se dožaduje mojí pozornosti, ale takhle si vystačí s plyšáčkama a knížkama.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist