Ahoj

2.11.2012 (9:55) #867706 b bivinkaRegistrovaný uživatel Ahojky,jsem jak přejetá válcem.. Včera jsme šli s tatínkem a Adámkem na procházku a po návratu Adámek usnul, spal od půl třetí do šesti. Koupat se šel až v osm a do postýlky až po půl deváté a ani v půl desáté ještě nespal. Tatínek šel kolem a nenapadlo […]

#867706
b bivinka
Registrovaný uživatel

Ahojky,
jsem jak přejetá válcem.. Včera jsme šli s tatínkem a Adámkem na procházku a po návratu Adámek usnul, spal od půl třetí do šesti. Koupat se šel až v osm a do postýlky až po půl deváté a ani v půl desáté ještě nespal. Tatínek šel kolem a nenapadlo ho nic jiného než Adámka ze sedu položit:| To Adámek umí sám. No Aďu to tak rozčílilo,že začal řvát a tak jsem tam pak šla a snažila ho uklidnit. Když se zklidnil,tak jsem si dala sprchu.. no ale Adámek řval zase.. Tak jsem si ho dala k nám do postele,tak tam seděl a vykládal.. do postýlky jsem ho dala asi před jedenáctou a za minutu už spal. Vzbudil se v půl sedmé a hejkal na mě, abych už vstávala.. dostal mléko a já zas usnula,ale to už není spaní. Aďa totiž hejkal furt.. Je to lumpík:))
Evi, přejeme brzké uzdravení Kubíkovi :))
Peti, jsem taky ráda,že chodíme na ten kurz tance:)) Ale to víš, že ten chlap musí taky sám chtít, jinak to nejde. Honza chtěl a i prý rád tancuje :)) Fakt nás to baví a prarodiče si užijou Adámka 🙂 Tak je to celkově pro všechny dobrý večer :))
Když to Honza říkal v práci,že budeme chodit tancovat,tak prý chlapy říkali,že je to nesmysl a že by tam nechodili,ale prý už změnili názor,když jim vypráví, jak se tam bavíme..
tak zatím pááá

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist