Ahoj Gabi,

25.11.2013 (9:21) #893927 Z Zuzana TRegistrovaný uživatel Ahoj Gabi, v první řadě ti chci poděkovat, že jsi zmínila v článku to Adinčino spinkání, třeba bude mít některá maminka radu. Teď jsme dostali doporučený od paní doktorky homeopatický sirup Sedalia. Užíváme ho pár dní, tak zatím nic, ale uvidíme. Co se týká pobytu v nemocnici po […]

#893927
Z Zuzana T
Registrovaný uživatel

Ahoj Gabi,

v první řadě ti chci poděkovat, že jsi zmínila v článku to Adinčino spinkání, třeba bude mít některá maminka radu. Teď jsme dostali doporučený od paní doktorky homeopatický sirup Sedalia. Užíváme ho pár dní, tak zatím nic, ale uvidíme.

Co se týká pobytu v nemocnici po porodu, řešila jsem to úplně stejně. Adi byla sice zvyklá na babi s dědou, přes den pár hodin s nimi zvládala hravě, ani nepostřehla, že tam nejsem, ale přes noc, přece jen… no chtěla jsem domů co nejdřív. Na druhou stranu, stejně jako ty, jsem si uvědomovala stav po porodu Adrianky, nemohla jsem se ani zvednout  z postele, po komplikovaném porodu a ještě kvůli Adinčině žloutence jsme byly v porodnici 8 dní. To teď pro mne byla nepředstavitelná doba. Také jsem se infomovala  a bylo mi řečeno, že třetí den, pokud nejsou problémy ani s maminkou, ani s miminkem, tak můžeme být propuštěni. Doufala jsem, že vše vyjde a zároveň si říkala, jak to tak brzy zvládnu. Nakonec se vše povedlo na jedničku, porodila jsem v pátek a v pondělí dopoledne už jsme šli domů. A příroda si vše asi umí zařídit sama, zvedla jsem se bez problémů ještě v den porodu večer, druhý den jako by mi nic nebylo, v podnělí jsem už fungovala na plné obrátky a hned po příjezdu domů jsem se pustila do velkého úklidu, asi pozdní syndrom hnízdění, najednou jsem potřebovala všude maximální čistotu 😀 Každopádně, i ten ambulantní porod bych možná zvládla. Takže neboj, věřím, že to budeš mít podobně a půjdete v pohodě brzy domů i s druhým chlapečkem. Mimochodem, gratuluji k druhému klukovi, aspoň už víš, co tě čeká. Já jsem se troškubála, jestli budu vědět, jak na kluka, když jsme měli první Adrianku.

No a k té sterilizaci Michela, holt někdy prarodiče jsou z jiné doby. Nic si z toho nedělej, chápu, že těhu hormony udělají své, ale třetího chlapáka, případně první holčičku, no proč ne, když se vám bude chtít 😉 my to taky úplně nezavrhujeme, i když teda až časem asi, zatím mi ti dva drobečci dávají zabrat tak akorát.

Měj se krásně a brzy zase na napsanou 🙂 Zu

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist