Ahoj Gábi,

19.2.2013 (10:57) #893853 y YtagomRegistrovaný uživatel Ahoj Gábi, tak první i druhé stříhání Terezka ořvala, ale Terezka hůř snáží neznámé lidi (to máme asi památku po vojtovce a doktorce s očkováním).Kvůli jejím hustým a kudrnatým vlasům (točí se jí hodně do prstýnků) jsem jí nechala stříhat u mojí holičky. Proběhlo to tak, že byla celou […]

#893853
y Ytagom
Registrovaný uživatel

Ahoj Gábi,

tak první i druhé stříhání Terezka ořvala, ale Terezka hůř snáží neznámé lidi (to máme asi památku po vojtovce a doktorce s očkováním).Kvůli jejím hustým a kudrnatým vlasům (točí se jí hodně do prstýnků) jsem jí nechala stříhat u mojí holičky. Proběhlo to tak, že byla celou dobu ke mě přitisknutá a statečně brečela. Občas se nám jí podařilo s mojí mamkou rozptýlit. Jediné štěstí bylo, že aspoň držela hlavu na místě a holička jí mohla hezky ostříhat.

U Tobyho to bude asi jiné, protože je zvyklý na lidi a bude mít holičku z rodiny 🙂 Takže je docela možné, že se bude vrtět, ale taky to zvládnete, tak pak písni, jak to u vás proběhlo.

V sobotu jsme teď byli s Terezkou na dětském karnevalu a moc se jí to líbilo, byla ve svém živlu, ani jsem jí nestačila sledovat. Máme docela vtipné fotky, jsem zvědavá, jak budou vypadat v počítači. Letos jsme teda neměli kostým, ale příští rok buď podědí kostým víly po neteři, nebo jí s mojí mamkou ušiju jednoduchý kostým indiánky (nechala jsem se tam inspirovat).

Ytagom

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist