Ahoj Jani,
já právě s tím sexem to mám tak, že bych ho chtěla pořád a všude, ale polovička nechce 🙁 Nechci ho do toho nutit, nejdřív jsem si opravdu myslela, že mu vadí jak moc jsem přibrala, ale po konzultaci v Canadian Medical Care s paní doktorkou, kdy jsem si stěžovala, že jsem nervní, protože nemám sex, tak ta mi vysvětlila, že chlapi to tak někdy mají, že se bojí, aby dětem neublížili 🙂 a hned večer jsem se doma zeptala, jak to teda má, jestli jsem ho přestala přitahovat a dozvěděla jsem se, že má blok, aby mě nebo dětem neublížil a tím pádem, už jsem se přestala snažit 🙂 Takže netrpělivě čekám na jaro :-))))
Zrovna jsem psala Aluš jak si představuji spaní s prckama a teď čtu, že ty jsi nakonec zůstala spát s nima v pokojíčku a já určitě taky takhle dopadnu.
Teď mě tady nalomila jedna paní s porodem. Onkolog mi tenkrát tvrdil, že moje tělo klasický porod neustojí, že budu muset rodit císařem, můj porodník při poslední kontrole, řekl, že uvidíme, ale že se přiklání k císaři taky, hlavně kvůli věku a ta paní mi vysvětlovala, že pokud to půjde tak určitě klasický porod, že je pro mimi i maminku lepší přirozená cesta, že mají k sobě hned blízko a je menší pravděpodobnost laktační psychózy. Co si o tom myslíš? Jak jsi rodila? Jak dlouho?
Jani, mockrát děkuji za rady a pomoc!
Dávej na sebe pozor a budu se těšit 😉