Ahoj Veru. 

21.8.2014 (10:27) #894160 v VeronikaRegistrovaný uživatel Ahoj Veru.  No, o autosedačce mi ani nemluv. Tu jsme vybírali snad tři měsíce. Skončili jsme u Römera, protože mi ten válec (pultík) přijde dost nepohodlný pro dítě a my jezdíme fakt často – minimálně jednou denně.  Co se týče Pediped – blbý je, že nemají kamenný obchod (měli […]

#894160
v Veronika
Registrovaný uživatel

Ahoj Veru. 

No, o autosedačce mi ani nemluv. Tu jsme vybírali snad tři měsíce. Skončili jsme u Römera, protože mi ten válec (pultík) přijde dost nepohodlný pro dítě a my jezdíme fakt často – minimálně jednou denně. 

Co se týče Pediped – blbý je, že nemají kamenný obchod (měli v Praze i v Brně, ale prý jim to nešlapalo, tak teď jsou jen na netu). Já se domluvila přes mail s tou majitelkou a sešly jsme se v brněnské Olympii, aby tam Anit ty boty vyzkoušela. A už abych začala řešit nějaké podzimní/zimní 🙂 Dobrý články o obouvání jsou na nohynaboso.cz – a má tam i nějaké značky „bosých“ bot. Já takto právě našla ty Pediped. 

Veru, poraď nějaký recepty z dýně…já ji vždy jen uvařím, pomačkám, popř. přidám  nějaký další druh zeleniny. Zrovna se teď na mě z ošatky směje jedna Hokkaido,tak budu ráda za inspiraci. Jsem fakt nevařící typ:-( a tak mi za plotnou bohužel kreativita chybí. Nebo – jak říká Tom – kretivita by byla, ale často smíchám nesmíchatelné, haha:-)

Veru

 

 

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist