Ahoj Veru, ten kurz o jídle

26.6.2014 (21:51) #894155 n Veronika4Registrovaný uživatel Ahoj Veru, ten kurz o jídle zní dost šíleně, samozřejmě, na všem něco je a respektuju různé stravovací směry, ale myslím, že všeho s mírou. K těm výletům – nejvíc hledám takové ty kratší výlety pro „všední den“, prostě nedaleko nás, aby to bylo kousek autem, těch není nikdy dost. Ale […]

#894155
n Veronika4
Registrovaný uživatel

Ahoj Veru,
ten kurz o jídle zní dost šíleně, samozřejmě, na všem něco je a respektuju různé stravovací směry, ale myslím, že všeho s mírou.

K těm výletům – nejvíc hledám takové ty kratší výlety pro „všední den“, prostě nedaleko nás, aby to bylo kousek autem, těch není nikdy dost. Ale třeba na víkend nebo větší výlety mám v merku i vzdálenější místa. Z těch pražských mám: Miličovský les (za Chodovem, u rybníka Homolka, je tam někde prý i zoo koutek, ale ještě jsme ho neobjevili), Hostivařský rybník, Průhonice (park a nedaleko jsou i fajn restaurace), Botanická zahrada, park Podviní (ale tam je to hodně maličký, spíš když jede člověk kolem), Kyjský rybník, Hořejší rybník (nedaleko je mimochodem Fitness stezka Rokytka, takové fajn venkovní cvičení), Klánovický les, Vítkov (spíš městská procházka), Letiště Letňany (bistro Na Vyhlídce, hlavně kvůli těm letadlům, létají spíš o víkendu, ale je to trochu prostší prostředí), Mořský svět, Stromovka, Zoo koutek Chuchle, Gutovka, Petřín, Židovské pece (Žižkov). Z herních koutků pro špatné počasí znám a je dobrý Dětský svět v Galerii Fénix a pak, když už člověk musí jít něco koupit, mají v CČM takové měkké herní koutky pro děti (ale to je spíš nouzovka, když už tam pro něco musím).
Ze vzdálenějších míst: Říp, Loviš, Konopiště, Loučeň (tam mají venkovní labyrinty), Brandýs nad Labem (zámek s parčíkem), farma Blaník, statek ve Statenicích, farma Čapí hnízdo u Olbramovic. A na letní oběd/večeři někdy doporučuju řeckou tavernu v Davli, ale to spíš kvůli jídlu než něčemu speciálnímu 😉 Máš pravdu, v létě se to bude hodit, sice nás snad čeká nějaká doba strávená na jedné nebo druhé chalupě a u moře, ale nějaký čas budeme i v Praze.

Tak snad jsem trochu pomohla,
zatím, V.

 

 

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist