Bondi, já to věděla, že se

18.3.2014 (11:51) #880858 t trinitybRegistrovaný uživatel Bondi, já to věděla, že se zadaří 🙂 Schválně jsem si našla svoje věštěcké okénko a 20.12.2013 jsem ti psala, že si příroda dokáže najít cestičku a abys nevěšela hlavu. A je to tady! Velká gratulace a podávej hlášení, jak to probíhá. Maxík má také stále plínky, když ho […]

#880858
t trinityb
Registrovaný uživatel

Bondi, já to věděla, že se zadaří 🙂 Schválně jsem si našla svoje věštěcké okénko a 20.12.2013 jsem ti psala, že si příroda dokáže najít cestičku a abys nevěšela hlavu. A je to tady! Velká gratulace a podávej hlášení, jak to probíhá.

Maxík má také stále plínky, když ho posadím na záchod, tak se vyčůrá, ale aby si řekl, to ne. Kakání hlásí až když už je pozdě. Teď s příchodem teplého počasí chceme najet na to, že bychom ho nechávali o víkendech bez plínky, oblečení je spousta, jen aby tatínek nezapomínal, že ho musíme vysazovat a že nestačí se zeptat, jestli chce čůrat, protože samozřejmě řekne že ne.

Podle odhadů na příští školní rok bude ve třídě nejmenších dětí v mateřské školce pouze 16 dětí, takže to bude super, aspoň na ně bude mít učitelka víc času. Jinak se zadaří, že jich je ve třídě i přes třicet.

 

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist