Hezké odpoledne všem. Níže

10.1.2013 (14:51) #895875 s Adéla Babyweb.czRegistrovaný uživatel Hezké odpoledne všem. Níže naleznete odpovědi na svoje otázky, případně připomínky. Odpovědi na otázky: Problém s přezdívkami aktivně řešíme a přezdívky by se mohly ve vašich uživatelských profilech objevit začátkem příštího týdne. Některá diskuzní fóra, založená během uplynulých dvou týdnů nejsou dočasně přístupná. Snažíme se , aby bylo […]

#895875
s Adéla Babyweb.cz
Registrovaný uživatel

Hezké odpoledne všem. Níže naleznete odpovědi na svoje otázky, případně připomínky.

Odpovědi na otázky:

  1. Problém s přezdívkami aktivně řešíme a přezdívky by se mohly ve vašich uživatelských profilech objevit začátkem příštího týdne.
  2. Některá diskuzní fóra, založená během uplynulých dvou týdnů nejsou dočasně přístupná. Snažíme se , aby bylo možné tato fóra zobrazit co nejdříve. Bohužel, nejsme schopni určit přesné datum.
  3. Nejjednodušší přístup do diskuzního fóra je přes boxík diskuzí, který je umístěn v pravém sloupci webu, případně v navigaci v sekci Žena. 
  4. Všechny komunititní prvky – diskuzní fórum, blogy, poradny, soutěže jsou umístěné v hlavním menuv kategorii Žena, některé z nich však najdete také v pravém sloupci ve formě proklikávacího boxíku.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist