@opet.vcelka

17.1.2013 (13:34) #895883 s Adéla Babyweb.czRegistrovaný uživatel @opet.vcelka Dobrý den, omlouvám se všem, že jsem včera nestihla zareagovat, ale měla jsem 2 dny volna. Vstup do diskuzí je již umístěn v záhlaví webu, pod políčkem pro vyhledávání. Ohledně řazení příspěvků v diskuzích – jejich pořadí bude změněno tak, aby poslední příspěvek byl ve výpisu příspěvků […]

#895883
s Adéla Babyweb.cz
Registrovaný uživatel

@opet.vcelka

Dobrý den, omlouvám se všem, že jsem včera nestihla zareagovat, ale měla jsem 2 dny volna. Vstup do diskuzí je již umístěn v záhlaví webu, pod políčkem pro vyhledávání.

  1. Ohledně řazení příspěvků v diskuzích – jejich pořadí bude změněno tak, aby poslední příspěvek byl ve výpisu příspěvků nahoře na 1. stránce. Umístit stránkování také nahoru nad výpis jednotlivých příspěvků zvážíme. Považujete ho za užitečné i v případě, že se poslední vložený příspěvek zobrazí na prvním místě nahoře na stránce a tak nebude potřeba listovat diskuzí až na její konec?
  2. Ohledně barevnosti – když jsme testovací skupině předložili barevnou škálu a chtěli jsme, aby jednotlivým barvám přisoudily emoce, které v nich barvy vzbuzují, všechny účastnice přisoudili červené lásku, nikoli krev ve smyslu násilí. Pokud krev, tak ve zcela jiné souvislosti a to v souvislosti s porodem. U jiných barev nepanovala tak výrazná shoda. Tělovou (béžovo-růžovou) barvu jsme zvolili jako neutrální k výrazné červené, je to barva symbolizující kontakt skin to skin – těhotenství, porod, následně kojení a převážnou část péče o miminko. Fialová barva symbolizuje prostředí dělohy – tedy prostředí, kde se po dobu 9. měsíců vyvíjí miminko, navíc je pro web důležitý její kontrast právě v kombinaci s červenou.  
  3. K předchozí barevnosti mohu dodat pouze tolik: Pokud jsme „starý“ Babyweb.cz ukázali uživatelkám, které ho do té doby neznaly, všechny si stěžovaly převážně na to, že web je nepřehledný nejen díky košaté struktuře, ale také divoké barevnosti. Snažíme se, aby byl Babyweb.cz příjemným místem pro všechny naše čtenářky, ať už jsou nám věrné delší dobu, nebo se o své přízni teprve rozhodují. Je mi líto, že vás v tomto bodu zklamu, ale o úpravě barevnosti do budoucna neuvažujeme.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist