Ahojky maminečičky:) ,
přeji Vám kráásný slunečný den:D Včera jsme byli po douhý době venku v hospůdce, přišli jsme tam kolem 16hod. a ten náš šmudlínek začal v 17hod. tak řváááát, že jsem s nim musela domu…Jedlík jeden neuvěřitelnej:D Ale píši Vám to proto, že jsem byla úplně v klídku a šla jsem s nim úplně v pohodě…Tak snad mi to i vydrží a budu stále v pohodě:D
Monousku, tak to si mě docela uklidnila:) 😀 Ale maminka na pěst určitě nejsi! Jak píše Brumdinka holt to někdy takhle je… Ale je to fakt, že Ti naši mrňousci za to nemůžou! Nemůžou nám holt říct co je trápí atd…:( Tak snad nám to vydrží a budeme už jen a jen na naše úžasňáčky v pohodě:) A co manža, pomáhá Ti takhle s Aničkou? Bruslíš tak, že tlačíš kočárek?:) Chci si koupit brusle a hubnut s kočárkem:D Moooc Ti gratuluji k přijetí na vejšku<:o) 🙂 <:o) Určitě to zvládneš levou zadní:)
Milinko, to jsi dobrá, že se Ti to vymazalo a napsala si to znova…to smekááám:D Na to nemám vždy nervy:D Tak si to vždy radši už kopíruju:D Jééé, to je šikulínka, že byla doma už jak kdyby žádný naušničky neměla:) To se Ti nedivím, že jsi čekala venku… Zrovna nedávno jsem příteli říkala, že jsem ráda, že chlapečkům se nepíchají naušničky, že bych tam s nim nemohla:D Přítel taky včera dorazil z práce a říká mi…co se děje, že nejsi na babywebu? To už si všechno holkám řekla? A co ta nevěsta od Milinky? Musela jsem mu říct, že jsi jak druhá já:D 🙂 Už aby byl ten srááázek. Fakt se mooc těším:) Jinak Milinko, stále menstruaci mám:S :'( Už jsem z toho hotová! Kamarádce napsal gynekolog prášky na zastavení krvácení a mě řekl, že mám do pátku brát prášky a potom čekat…Tak čekám:| A kaká Ti Kristýnka pravidelně? Tak snad už bude mít kakání v pohodě! To je skvělý, že Vás už prdíci netrápí! To je určo usměvavá a v pohodičce:D A co sexík?…My kvůli menstruaci máme zase už přes 14.dní pauzu:S Tak se ségrou Ti neporadím ale holky na štěsí vědí:D A co, neispiruje Tě na druhé miminko?:) Jinak já chci fotoknihu:D
Brumdinko, tak to jsi mě celkem potěšila, že to je až od roku 2012:) Ale stejně to jsou zas.aný zlatokopové!!! Jsem moc ráda, že jsi tady…vždy dokážeš podpořit:) Jinak s tou školou, uvidíš…určitě to hravě zvládneš až se k tomu dostaneš:)
Cypísku, to je skvělý, že sexík jste si užili:) Ale je zajímavý, že Tě to stále bolí…Nebo to je normální? To nevadí, že to neumíš říct…třeba to manžílkovi více i vyhovuje:) A copak fotečky ze svatby od kamrádky, máte je už doma?:)
No, jdu vyžehlit malýmu obleček a razíme ven:)
Mějte se kráááásně a opatrujte sebe i naše úžasňáčky:)