ahojte, cypisku jo čteme až ted´:-) tak at´je vše o.k. jinak toho bráchu bych zahlušila, grrrrr tohle nesnášim :@ ještěže mi Jirkovo bráchu z baráku vyplatili …….. jinak by to taky bylo furt něco . takhle je aspon klid, ty peníze za svojí čtvrtku domu stejně už prošustroval ……….
a k těm strijím, no já se mažu, ale holt smůla ……. u Jiříka sem to měla to samý . ono je to i dost dědičný a asi mám zřejmě málo natahovací kůži 😀 blbý je, že už jen tak nezmizej max.vyblednou 🙁
no Jiřík před chvílí udělal scénu s botama, začal se vztekat, že mu nejdou nazout a když mu říkám tak si ten spodní zip odepni tak to né a řval ještě víc . takže po ránu sranda 😛 😀 pak museli letět do školy ..
tak se hezky opatrujte, já jdu makat – zas vařit, uklízet, dát dohromady věcičky atpod… sem zvědavá, kdy se konečně dohrabu k tomu dělat něco na fakultu 😛 pa