RE: Březnová miminka :-)

3.4.2011 (20:14) #869823 v Veru-nkaRegistrovaný uživatel Je 18hod.a pořád krásné teplo…už by to tak mohlo vydržet, bylo by to super:) Dneska celý den malej pobrukoval a nechtěl spinkat…jen v kočárku a ted tedy už hodinku spí, tak počítám, že se do půl hoďky vzbudí…nemusím mít ani budíka s ním:D Ais jsme ho už dobře rozmalili:) […]

#869823
v Veru-nka
Registrovaný uživatel

Je 18hod.a pořád krásné teplo…už by to tak mohlo vydržet, bylo by to super:) Dneska celý den malej pobrukoval a nechtěl spinkat…jen v kočárku a ted tedy už hodinku spí, tak počítám, že se do půl hoďky vzbudí…nemusím mít ani budíka s ním:D Ais jsme ho už dobře rozmalili:) :$ Ten měsíčkový olejík určitě vyzkouším…mooc děkuju za tip! Jsem z toho bezradná…úplně mi ho je líto, ťutínka:( …snad to bdue mít brzo dobrý! Hned zítra ten olejík koupím!
Cypísku, svatební šílenství máš krásný:) My taky brzo asi budeme muset vyměnit hadici od sprchy…občas nám z toho dost kape. To je asi teď nějaký trend, nový hadice od sprch:D A je Ti lépe? Jak si psala, že Ti je zima? Hlavně aby si byla v pohodě! Jéé, ty se máš, že jsi se vyhajala:) Já od 7.března jsem skoro nespala:D 😀 A s tím sexem dej vědět…jestli byl:D Já stále špíním, někdy krvácím…tak radši sex ještě nechci…ale tak počítám, že za těch 14.dní to bude..snad:)
Brumdinko, jen se nečervenej:) …je to prostě pravda:) 🙂 Jsi šikulinka, vážně! To máš pravdu, že když jde o ěnco vážného, tak většinou jsme v tom sami…to je drsná realita. Tak uričtě bych se snažila na ten strom vylézt ale nevím jestli bych to dala…kdyby byl nějak vysoko, zavolala bych někoho nebo hasiče:D Určitě ho vykoupu a i třeba namažu…koupím radši oboje…nebo to je to samé jak psala Cypísek?
Tak jsem se díky Vám trošku odreagovala a jdu zkontrolovat segedín…snad se mi povede:D 😐
Mějte se krásně a oaptrujte sebe i pokládky:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist