Tak jsem zvědavá, jak to dopadle s Cypískem a moc ji držím palečky, aby měla už Elišku na světe.
Verunko, chápu tě, že by jsi chtěla mít mrňouska už na světě, jsem na tom podobně, páč jsem tím sdělením doktorky o přenášením byla docela překvapená až mě to mrzelo, když mi předtím pořád tvrdila, že je možné, že porodím už na 38.tt. S tím tvým výtokem ti asi moc neporadím, páč je zajímavé, že ti začal tak najednou z ničeho nic. Já s výtokem mám problémy od začátku těhotenství a dokonce jsem to i s doktorkou řešila, zda-li to nejsou kvasinky nebo tak něco, ale říkala mi, že je to prostě tím těhotenstvím, jak víc pracuje sliznice. Teď ale mám toho streptokoka, tak jestli to náhodou už nebylo i k tomu, ale zase na začátku mi dělala také nějaké stěry, tak snad by na to přišli už tehdy.
Brumdinko, mě ten kurz zase tak drahý nepříjde, páč my máme v obci takový menší krytý bazen, kde je pořádané plavání dětiček od 6 měsíců a cena kurzu na 10 lekcí je 1700 Kč. Také nabízejí plavání doma ve vaně pro děti od narození do 6 měsíců, ale to se mě netýká, páč máme jen sprchu a dětská vanička je na to moc malá 😀 . Známá mi říkala, že v jiných krajích a hlavně v Praze je to ještě mnohem dražší.
Tak zase běžím a zítra se budu těšit, jestli tu něco cypísek písne nebo už bude mít Elišku na světě. Chodím na facebook, tak kdyby tam bylo nějaké info, dám vám vědět. Páček.