RE: Březnová miminka :-)

29.11.2010 (10:32) #868243 r RybkaRegistrovaný uživatel Ahojky veriburi, já jsem na neschopence od 4.týdne, kdy měli podezření na mimoděložní těhotenství, páč jsem předtím měla problémy s měsíčky, takže ani nevím, kdy jsem otěhotněla, ale s přítelem jsme to stejně po svatbě plánovali, takže jsme byli velmi šťastní ( že se nám to povedlo i když […]

#868243
r Rybka
Registrovaný uživatel

Ahojky veriburi,

já jsem na neschopence od 4.týdne, kdy měli podezření na mimoděložní těhotenství, páč jsem předtím měla problémy s měsíčky, takže ani nevím, kdy jsem otěhotněla, ale s přítelem jsme to stejně po svatbě plánovali, takže jsme byli velmi šťastní ( že se nám to povedlo i když přesně měsíc před svatbou) až na ty trable na začátku. Myslela jsem si, že po 100% potvrzení těhotenství budu moci chodit do práce, ale moje doktorka byla jiného názoru a tak mi hned řekla, že min. první 3. měsíce mě nechá doma. Nakonec jsem byla ráda, páč jsem ty začátky snášela docela špatně, bylo mi pořád špatně, zvracela jsem a do toho ta strašná únava a občas migrény, takže fakt hrůza. K tomu ještě začaly být nějaké problémy v práci, snižování platu, vyhazovy a tak, takže jsem se alespoň vyhnula stresu. Při vyšetření cca v 3 měsíci mi zjistila, že mám obrácenou polohu dělohy a tak jsem opět pokračovala v neschopence až doteď, kdy jsem v 6.měsíci.
Pořád jsem měla strach, co budu celých devět měsíců doma dělat, ale nakonec jsem ráda, že jsem doma, páč si dodělávám poslední rok vysoký, takže mám alespoň čas na učení a k tomu jsme v rámci přípravy se na nového přírůstka začali poslední rekonstrukci bytečku, takže se opravdu nenudím. Naštěstí už finišujeme, včera jsme vymalovali, teď už jen začít stěhovat nábytek a pořádně uklidit. Což se i hodí, páč budu mít pořádně naklízeno před Vánocema.
Jinak také čekáme chlapečka, ale my jsme to ani netajili, páč v rodině nebude první a tak z praktického hlediska (např. darovaného oblečení) jsme to všem řekli. Už jste vybírali nějaké jméno? Já jsem zkoušela některá, co se mi líbí navrhnout manželovi, ale ten se na to moc netvářil, pak se podíval do kalendáře a prohlásil, že by měl hezké jméno pro holčičku, ale pro kluka se mu žádné nelíbí, páč jen ho vysloví, vidí nějakou tvář ze známých, kteří jsou toho jména nositeli, takže to bude ještě oříšek se domluvit, jak se ten mrňousek vlastně bude jsmenovat.
No jdu psát seminárku, tak zatím páček.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist