RE: Červen 2011

8.6.2011 (20:24) #871487 AnonymHost Ahoj holky, jsem stále „celá“. Dnes jsem měla jet do Vrchlabí na kontrolu. Ale v noci dostala Emička zánět středního ucha, a tak jsem se musela přeobjednat na pátek. Že má v 8 letech zánět středního ucha mne dost překvapilo (obvykle souvisí s nesprávnou technikou smrkání), tak jsem se dozvěděla, že […]

#871487
Anonym
Host

Ahoj holky,

jsem stále „celá“. Dnes jsem měla jet do Vrchlabí na kontrolu. Ale v noci dostala Emička zánět středního ucha, a tak jsem se musela přeobjednat na pátek. Že má v 8 letech zánět středního ucha mne dost překvapilo (obvykle souvisí s nesprávnou technikou smrkání), tak jsem se dozvěděla, že to má z koupání v rybníce 🙁 .

Začínám mít obavy, že už mi snad normálně porod nezačne. Dnes poklesl tlak, pršelo. Do toho jsem zas přes 2 hodiny řídila auto (jízda v autě prý také může pomoct v rozběhu porodu) a nic. Tedy kromě tak 3 výživných kontrakcí během cesty tam (po cca 20-ti minutách) – to pak mám trochu potíž posouvat nohy po pedálech… Jedna milá prodavačka v obchodě se ptala, kdy mám termín (už jsem ho měla před týdnem) a hned mi říkala, že mi bříško hodně pokleslo, že už to určitě brzy přijde. Potěšila mne. Ale už si myslím svoje… Pomalu ztrácím naději… Na co to naše miminko ještě čeká?

Jíťo, také díky za povzbuzení, že mohu mít rychlejší porod.

To je dobrá záměna – suši x súši 🙂 Před několika lety jsem suši také poprvé ochutnala. Nejprve jsem byla trochu zklamaná, ale pak mne nadchlo. Dokonce v jednom Apetitu je recept na několik typů suši. Dělala jsem je už několikrát a byla jsem za hvězdu kuchyně 🙂 . Ale s těmi recepty to byla hračka! Rozhodně jednodušší než udělat svíčkovou. V počátcích těhotenství jsem ho opět připravila, ale nějak mi nesedlo v žaludku (to tenkrát nebylo zas tak složité) a celé těhotenství se na sushi nemohu ani podívat. Dokonce jsem manželovi zakazovala, aby ho v mé přítomnosti vůbec konzumoval 🙂 Jinak u prvního těhotenství se mi to stalo se smaženým sýrem (dala jsem si ho, když jsem ještě nevěděla, že jsem těhotná. Asi víte, kde zkončil…). Ale doufám, že se mi po narození miminka zase chutě „srovnají“. Jíťo, tak ho někdy vyzkoušejte, třeba až přijedete do Prahy!

Holky, mějte se krásně.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist