Ahoj holky,
včera jsem se cítila výborně, tak jsem něco málo uklidila, vyžehlila, vyprala jsem potah na autosedačku a vložku do kočárku, bylo to po malé špinavé. Dneska je mi pod psa, zase mě bolí kyčle, záda, znovu hemoroidy a jsem strašně unavená 🙁 Včera jsem si říkala, jak bych ten porod hezky zvládla, dneska jsem úplně mrtvá 🙁 Další kontrolu mám ve středu, v úterý jdu na endokrinologii a na diabetologii.
Zítra musím sbalit malé tašku, až budu rodit, bude jí hlídat asi tchýně nebo švagrová, malá strašně špatně jí, tak musím nakoupit výživy ve skleničce, které má ráda a popsat, kdy jí co mají dát, aby se s ní nemusely stresovat. A taky nějaké oblečení jí sbalím, ale s tím je problém, nemá toho tolik, abych jí část mohla sbalit a nechat 14 dní v tašce 🙂 Manžel chce být u porodu, a pak že půjde slavit, tak počítám, že si ji vezme zpátky až za 2 dny.
Kdyby to bylo jako s malou (a to teď nevypadá), tak ve středu rodím 😀 Malá se narodila, když jsem byla 38 tt +1. Nemůžu uvěřit, že teď je to zase tady, vážně to najednou rychle uteklo. Nedávno jsem se klepala, jestli jsem vůbec těhotná 😀
Jdu si lehnout, jak jsem pořád na ten porod spěchala, tak teď doufám, že to ještě chvíli vydrží.