RE: Červen 2011

21.10.2010 (13:11) #870819 AnonymHost Anette.Dnes už dobře-uživatel peťula a ne ahojky holky,no nenadarmo mi říkají střeštěnec.Včera jsem ještě datlovala odpověď a když jsem to dala odeslat tak nám spadl internet-bydlíme v díře kde když je přeplněný internet tak se napřipojíme. Asi teď řeknete co to tu v diskuzi máme za věřící,ale já nejsem věřící,na horoskopy […]

#870819
Anonym
Host

Anette.Dnes už dobře-uživatel peťula a ne ahojky holky,no nenadarmo mi říkají střeštěnec.Včera jsem ještě datlovala odpověď a když jsem to dala odeslat tak nám spadl internet-bydlíme v díře kde když je přeplněný internet tak se napřipojíme.

Asi teď řeknete co to tu v diskuzi máme za věřící,ale já nejsem věřící,na horoskopy nevěřím,ale mám 2 kamarádky,které jsou kartářky.U první jsem byla když jsem byla ve složitý situaci-rozvod,atd.Za tou druhou jsem šla ze zvědavosti zda se shodnou-shodli.Ta druhá mi řekla ať na to nemyslím-ono se to lehce řekne(ale když jsou v okolí kamarádky s mimčama tak najednou mněkne mozek a nepřemýšlíš nad ničím jiným,ikdyž jsme to zatím nazkoušeli)a že si musím říct že to mimčo taky budu mít.Tak jsem si to říkala a cítila jsem na sobě,že jsem se i sklidnila a najednou je to tu a já jsem zase v šoku,že tak brzo-hned na poprvé kdy jsme tomu nechali volný průběh.Ato říkají že se plodnost snižuje po třicítce(mě za 8dní bude 35,ale připadám si na 25).Na mimi jsem se připravovala-od března jsem zobala kys.listovou a od června babyplan.
Při prvním těhotenství jsme si to nenechali říct a teď přítel prohlásil,že to vědět nechce,ale já si myslím,že to bude kluk-to mi vychází podle prstýnku a ségře,sesřenkám i kamoškám to vyšlo.

Anette říkáš,že máš plnou věcí a já teď řeším opačnou situaci.Já a ségra jsme si věci na mimi a pak jak rostly dědily a máme je vzorně uložené na půdě(s tím,že až se vytáhnou,že se protřídí-něco se vyhodí a něco použije).A že nemáme peněz nazbyt(teď stavíme,tak nejsou) tak máme i věci po nás které jsou 35let staré,ale pěkné.A co takové mimi potřebuje?Hlavně když je napapané,přebalené a v teple a neřeší v čem je právě oblečené,to řeší okolí,ale jak říká přítel to je jejich problém. Samozřejmě se koupí nějaké to hodobožo s tím se počítá. No a co čert nechtěl tak ségra je také těhotná a má termím 7.6 a já 9.6.Takže paráda a skoro všechno odveze.A tím mi skazila takový to těšení na mimi. Naše máma má radost z mého těhotenství,ale u ségry je to spíše na opak. Ona žije s našim vzdáleným příbuzným(tátové jsou bratranci),ale co je horší, že je na ni závislý,je žárlivý a zakazuje ji někomu volat.Ségra domů nejezdí(já jsem se o jejím těhu dozvěděla -že kolegy žena dělá s ní v práci),kolikrát se rozešli a on ji pak zamával kytkou před nosem(že se polepší)a odpustila mu.Jo každý svého štěstí strůjcem.

Anette já jsem si test dělala 3den po vynechání a ta druhá čárka byla jen slabě růžová a pak následovali další a jiné druhy testu.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist