RE: Červen 2011

22.10.2010 (16:19) #870831 AnonymHost Follah, kdepak jsi? Mě to asi nevyšlo 🙁 , znovu jsem zkoušela testovat, mám ty hodně citlivé testy, kdyby to vyšlo, už by se něco ukázalo. Zkoušela jsem dva druhy testů. Pro kontrolu to zkusím ještě koncem příštího týdne, ale myslím, že je to jasné 🙁 Zkusíme to příští měsíc znovu. […]

#870831
Anonym
Host

Follah, kdepak jsi?

Mě to asi nevyšlo 🙁 , znovu jsem zkoušela testovat, mám ty hodně citlivé testy, kdyby to vyšlo, už by se něco ukázalo. Zkoušela jsem dva druhy testů. Pro kontrolu to zkusím ještě koncem příštího týdne, ale myslím, že je to jasné 🙁 Zkusíme to příští měsíc znovu. Snad se to do konce roku povede.

S těmi dětmi nevím, někdo říká, že do tří let nemají spát samy, někdo, že od dvou už je to v pohodě. Mám kamarádku, kdy tatínek spal s dítětem v pokojíku do jeho tří let a do vlastního pokoje ho dávali tři měsíce před narozením mladšího dítěte (to byly staršímu přesně dva), aby nemělo pocit, že ho dali pryč kvůli sourozenci a mám kamarádku, která dítě dala do vlastního pokoje už v roce, spalo samo, oni měli ložnici vedle a sourozenec se narodil až za 5 měsíců. Oba modely se jim osvědčily.
Já jsem původně chtěla mít obě děti u sebe v ložnici. Dětské pokoje budou v patře a my spíme v přízemí, museli bychom vystěhovat ložnici nahoru a na to to ještě není připravené. Když dcera plakala, manžela to nebudilo, tak jsem si říkala,že by se ani dcera pláčem mladšího sourozence nemusela budit. Teď, když to asi nevyšlo, uvidíme. Netuším, kolik bude dceři, až se jí narodí sourozenec a jestli vůbec, ale do jejího pokoje ji asi dáme ve třech letech.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist