RE: Červen 2011

5.5.2011 (23:48) #871299 AnonymHost Pěkný večer holky,tak jsem dnes absolvovala prohlídku u doktora a jsem z toho trochu vedle. Bílkovina v moči, špatná krev a prťousek se stále neotáčí. Zítra jdu na krev a podrobný rozbor moči, dostala jsem prášky a za týden na kontrolu:( Tak přemýšlím, kde dělám chybu, předtím jsem takové problémy neměla. […]

#871299
Anonym
Host

Pěkný večer holky,
tak jsem dnes absolvovala prohlídku u doktora a jsem z toho trochu vedle. Bílkovina v moči, špatná krev a prťousek se stále neotáčí. Zítra jdu na krev a podrobný rozbor moči, dostala jsem prášky a za týden na kontrolu:( Tak přemýšlím, kde dělám chybu, předtím jsem takové problémy neměla. Přitom se cítím celkem fajn, jen mě trochu brní ruce. No, snad to bude vše v pořádku.
Jogo, jak jsi psala, že si uděláš instruktora jogy, tak jdi do toho. To je skvělý nápad. Já jsem dva roky při mateřské jezdila ve fitku indoor cycling. Pak už na to nebyl čas, ale chci se k tomu vrátit.
Leniku, představa, že mi kluci pomáhají se mi taky líbí:) ale ono to moc nefunguje. Starší jakž takž, když do něho dostatečně dlouho hučím, tak občas pomůže, mladší prochází tvrdou pubertou, má svou partu a nejtrapnější lidi na světě jsou rodiče. Říkám si, jestli jsme taky byli takový, nevím.
Jíťo, hodně dětí asi není záruka kvalitního a pevného manželství. Asi se to opravdu liší jedno od druhého. Já sama jsem rozvedená, kluky mám z manželství a dceru a teď prťouska čekám s přítelem. A z manželství jsem se vyléčila, že už do takového svazku nehodlám vstupovat. Důvodem k rozvodu u nás byly taky finance – což si myslím, že je u 90% rozvedených manželství. Začnou problémy s penězma a pak se na to nabalí vše ostatní. Je to smutné, ale je to realita, bohužel.
Uf, jsem dneska pesimista, omlouvám se.
Přeji dobrou noc a opatrujte se.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist