RE: Děti na podzim říjen-listopad

6.9.2011 (21:37) #890023 k KatkaRegistrovaný uživatel Leo, s tou taškou jsme na to m stejně 😀 Já si teď pověsila vypranou cestovku, tak jestli mi uschne do zítra, tak tam budu mít první věc, ato župan… jinak zatím asi ani ťuk… ještě vyperu zbytek věciček na malého, vyžehlim a rovnou si přeberu, to co chci […]

#890023
k Katka
Registrovaný uživatel

Leo, s tou taškou jsme na to m stejně 😀 Já si teď pověsila vypranou cestovku, tak jestli mi uschne do zítra, tak tam budu mít první věc, ato župan… jinak zatím asi ani ťuk… ještě vyperu zbytek věciček na malého, vyžehlim a rovnou si přeberu, to co chci na něj do porodky… a neříkal dr. kolik máte míry? Ta sestřička je nějaká zmatená, ne!?

Pro Barču: TP mám 12.10 a nejspíš už konečně čekám chlapečka… celou dobu se pytlík schovával a do poslední návštěvy mi dr. tvrdil, že je to 90% holčička… no a minule pytlíček… takže jestli to bude kluk, tak to bude Alexej… Zdenda – manžel nějak extra netouží po tom, aby byl kluk po něm pojmenovaný… no a holčička by byla Jolanka….. Co máš ty za jméno!?

Jo a Zdenda byl se mnou jednou na UTZ v tom 20.tt, tak to máš, Petí, v tomto dobré… a s tchýní se fakt nelam hlavu, řekni, že budeš mít korbu z toho kočárku a je to, ne!? Co ti zmůže!? A neboj, ona povolí, když konečně od syna bude mít vnouče… ještě bude nadbíhat… já vím, že po tom netoužíš, ale někdy se ti to může hodit…:)

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist