RE: Děti na podzim říjen-listopad

23.9.2011 (22:55) #890153 p PeťulaRegistrovaný uživatel Myško,neboj ještě nerodím a doufám,že měsíc ještě nebudu.Na babywebu co mi posílají info jak miminko roste atd. tak mám napsáno,že mi ještě zbívá 5týdnů a 5dní. Já jsem normálně čarodějnice.Dneska se mi zdálo tady o jedný holce co je také těhu,ale termín má až na začátku února takže může […]

#890153
p Peťula
Registrovaný uživatel

Myško,neboj ještě nerodím a doufám,že měsíc ještě nebudu.Na babywebu co mi posílají info jak miminko roste atd. tak mám napsáno,že mi ještě zbívá 5týdnů a 5dní.

Já jsem normálně čarodějnice.Dneska se mi zdálo tady o jedný holce co je také těhu,ale termín má až na začátku února takže může být 20-21tt a ve snu přišla její švagrová a že potřebuje nějaký babský rady jak změnit holku v kluka či kluka v holku(ve snu je všechno možný) a myslím,že vařila ořechový šlupky a skořápky to protože její brácha budou mít holku a on,že je z toho nešťastný.No a když jsem se ráno probudila tak jsem věděla,že budou mít kluka.Zítra je tu zábava a tam jsem jí to chtěla říct,že budou mít kluka(ona to vědět nechtěla ale on jo-jenže jak to udělat,každý se prokecne).no a před 6hod.odpo přišla teta co s ní dělá ve školce a říkala,že včera byli na utz a dr jim řekl,že miminko má ocásek takže je to kluk.
Tohle se mi stalo už několikrát.Poprvé u ségry,že bude mít holku,ale tenkráte jsem nevěděla,že je to naopak a pak u dvouch spolužaček ze zš a u kámošky co jsme spolu dělali.
Taky se mi zdálo,že sestřenka a druhá byli na hřbitově a nevím co se tam dělo,ale tak jsem si odvodila,že ta mladší se bude vdávat a druhá ji půjde za svědka.Když jsem to jejich mámě řekla tak se tomu smála,že o ničem neví a ani né týden na to sestřenku požádal ten její o ruku.

Myško já si radši připravím věci pro mimčo do tašky a dám tam kdyby byla hodně zima tak i fusak i rukavičky.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist