RE: Děti na podzim říjen-listopad

12.7.2011 (23:06) #889472 p PeťulaRegistrovaný uživatel Já dneska byla dvě hodiny na plavečáku ve venkovním bazénu a myslím si,že jsem uplavala 2km.Nevylezla jsem z bazénu a pořád pozvolna plavala.Zítra se asi nehnu od plotny-budu plnit trubičky,zdobit rohlíčky a obylovat ořechový kostky v kokosu.No už aby bylo po té svatbě.Myslím,že budu na ni bulet-že si mě […]

#889472
p Peťula
Registrovaný uživatel

Já dneska byla dvě hodiny na plavečáku ve venkovním bazénu a myslím si,že jsem uplavala 2km.Nevylezla jsem z bazénu a pořád pozvolna plavala.
Zítra se asi nehnu od plotny-budu plnit trubičky,zdobit rohlíčky a obylovat ořechový kostky v kokosu.No už aby bylo po té svatbě.Myslím,že budu na ni bulet-že si mě přítel nechce vzít.Ale tohle nechci,jen se jít oddat.
Myslím,že zítra padnem tím horkem,ale večer se to má zase pokazit a přijít bouřky.Ach jo bojím bojím.Musím si přikrýt autíčko.

Já podprdu musím nosit,ale při holce jsem měla na doma jen takový ty sportovní.
Myško nechci tě strašit,ale příroda je silnější než my lidi.Zkrátka tělo strácí elasticitu a na všechno působí gravitace,takže i na prsa.Buďto se s tím smíříš nebo budeš prsní svaly posilovat anebo vyplázneš prachy za plastiku.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist