RE: Děti na podzim říjen-listopad

11.7.2011 (0:24) #889442 p PeťulaRegistrovaný uživatel AhojdanekV pátek bazén super a zítra jedu taky a pojedu hned ráno a pak rovnou k sestřence se dát ostříhat.Ta zas bude nadávat,že na mě nemá co stříhat,ale když já mám jemný vlasy a nedrží mi ježour tak hned stříhat.Jo a v sobotu je ta svatba.Vypadá to podle předpovědi,že […]

#889442
p Peťula
Registrovaný uživatel

Ahojdanek
V pátek bazén super a zítra jedu taky a pojedu hned ráno a pak rovnou k sestřence se dát ostříhat.Ta zas bude nadávat,že na mě nemá co stříhat,ale když já mám jemný vlasy a nedrží mi ježour tak hned stříhat.Jo a v sobotu je ta svatba.Vypadá to podle předpovědi,že bude ošklivo.
Dneska mi ten den tak rychle utekl-pekla jsem pusinky ze sněhu a pak jsem namáčela trubička do čokolády,no a rohlíčky se mi nějak nepovedly tak je odvezu mamce slepicím-ať se pomějou.

Včera i dneska jsme grilovali.samozřejmě se řešil můj VELKÝ PUPEK.Nedovedou si mě představit za 3-4měsíce.Přítelovi plno lidí říkalo,že to bude kluk.No že by mi to slušelo,nevím jestli to je tím,když mám ten obrovský pupek,ale snad je to tím jestli o sebe ženská dbá nebo ne.Při prvním jsem svázala vlasy do culíku a nemalovala se a teď musím nahonit ježka na hlavě a máznu oči.

Teda ta bouřka byla u nás ve 2hod. v noci a pěkně to tu práskalo-br bojím se.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist