RE: Děti na podzim říjen-listopad

26.9.2011 (18:08) #890163 p PeťulaRegistrovaný uživatel Jo holky nejhorší je to ke konci,protože si říkáte jestli to či ono píchnutí už není porod.Do termínu máte čas,ale pak je to o nervy KDY UŽ? a to si myslím,že se telefon netrhne.Na sms odpovídat nebudu protože to bych propsala majlant-prostě až to příjde tak dáme vědět. Nel […]

#890163
p Peťula
Registrovaný uživatel

Jo holky nejhorší je to ke konci,protože si říkáte jestli to či ono píchnutí už není porod.Do termínu máte čas,ale pak je to o nervy KDY UŽ? a to si myslím,že se telefon netrhne.Na sms odpovídat nebudu protože to bych propsala majlant-prostě až to příjde tak dáme vědět.

Nel mě vyšetřuje pokaždý vaginálně,ale jen do mě šahá rukou a to právě pozná jestli je ženská otevřená nebo ne.Jinak se zrcadlama mě vyšetřoval na začátku těhu a pak bude teď kdy bude brát ten stěr,ale to nemá vliv na to jestli se porod spustí nebo ne.To se bere proto jestli nemá ženská streptokoka.Mimču to nijak neublíží jen by potom mělo problémy s očičkama,že by slzeli.Ségra streptokoka měla a přijeli na poslední chvíly nestačili jí píchnout protilátku a pak jen malý kapali do očiček.

Terko na Vincentku jsem si asi nevzpoměla a tu můžeš použít i pro mimčo.
Jinak s tím,že od 11.11 to budeš asi už 36tt a to se přendavá mamina tam kde bude rodit.Takže já jdu asi naposledy ke svýmu dr teď ve čtvrtek a pak už to bude do nemocnice každý týden a ke konci jestli někdo přenáší 2x týdně.Jsem zvědavá kdy mi přítel zabaví klíčky od auta a bude mě vozit na kontroly.

V sobotu jsme byli na fotbale-já tomu vůbec nerozumím,ale jen na pokec s ostatníma holkama a tam se začli byvit o tom,že se těhu nemí poutat tak to mě zas vytočilo a pustila jsem se do nich,že to není pravda,žekdyž se mamina nepřipoutá tak to dítě ohrožuje ještě víc a že existuje pás pro těhotný.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist