Ahojky,
zdravím, ještě jsem vás nedočetla, ale musím hned napsat, abych to nezapoměnla.
Evi, používala jdi do vany to sedátko, že? Chce si ho koupit ségra pro Nikolku – už bude mít 9 měsíců!!! :O toto letí 🙂 – dalo se v tom dítě umýt? Jak jste s tím byli spokojeni. Díky za odpovědi i ostatních, pokud jej měli.
Eli, mašinka Tomáš, to taky odněkud znám.:D 😀 😀 😀 Ode dneška mají v Hypernově slevu na dětské oblečení, plíny atd, takže mám tirko s mašinkou:$ , slipečky (i když teda nevím na co:| ) s mašinkou:$ :$ , no a pak ještě punčochy…. hádejte s čím???:$ :$ :$ 😀 😀 😀
No a když jsem načalaty dárky, tak na Vánoce máme taky vláčkodráhu (to ještě fili mašinku neznal), pak mám od jedné paní z MMB zamluvenou velkou dráhu s motorkami (Chicco), normálně se prodává za 1700 a ona ji má za 650 sice použitou, ale protože od ní beru pro Filípka věci, tak mám jistotou, že bude OK. Oni musí být nějací bohatí, protože mají samé dražší oblečení i hračky, a ona to prodává daleko levněji než jiné mamči.
No, fakt díky za MMB, já nakupuju hlavně tam. Ale nechávám si ještě něco na začátek prosince, když mají každým rokem 50% slevy na všechny hračky, tak tam se dá fakt nakoupit.
Ještě mám z MMA použitou garáž s auty, ale plně funkční. Vzhledem k tomu, že synáček je fakt Filip Bořitel, tak jsem ráda, že nemusím kupovat nové věci a nemusí mi jich být líto.:)
Ježíši, tolik hodin, musím něco poklidit.:)
Jo, tak s mašinkouuuuuu!