Ahojky!Před chvílí jsme se vrátili z procházky a zastihl nás déšť, teď už leje víc. Včera jsme vzala Ráďu na kolo, ujeli jsme asi jen 5 km po vesnici a blízkém okolí. V neděli máme tu akci na kole a prý má být hezky, tak snad nám to konečně vyjde.
Elí, nad tímto hrnečkem jsem taky předtím uvažovala, než jsem mu koupila ten s brčkem od Nuby, ale to pak prokousal a shánět nový se mi nechtělo, protože by mi ho zase museli posílat poštou.
Teď jsem nakonec vybrala tento http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1120200 ten žlutý, ptala jsem se na něj jedné pani na MMB, prý je to pítko tužší, ale zase né úplně tvrdý, t-ak by ho nemusel prokousat, ale nakonec jsem ho objednala na této adrese, protože ta paní ho měla okolo 150,-. No tak uvidíme jaký bude.
A když vkládáš adresu z netu, tak si nejdřív zmáčkni nahoře to Url a do toho se ta adresa dává. Taky mi to minule nešlo.
Zase přibrala asi 2 kg.:@ Musím přestat „žrát“.:)
Culi, Tebe ta bejvalka pořád otravuje co, už tenkrát jsi o ní něco psala.
Jinak Ráďa je děsnej horolezec, pořád chce lézt po výskách, vyleze mi po šuplíku i na kuchyňskou linku a tam si stoupne, ale já mu to zatrhnu8o| to dělal Áďa taky když byl malý.
Nebo vyleze na popelnici a stoupne si na ní.*-) a mnoho dalšího, ale to má všechno od Ádi, děsně se po něm opičí.