RE: Maminkám pro prima pokec :)

13.9.2010 (15:52) #892342 AnonymHost Nazdárek, holky, ten film vůbec neznám!!!!:S Jen tu soutěž. V tom filmu se jenom tančí? Tak to bych vidět nemohla, asi bych se neudržela v sedadle.:D 😀 😀 U nás je dnes úplně letně, jen na tričko a v mikině už mi bylo horko, ale tedy je už cítit ten studený […]

#892342
Anonym
Host

Nazdárek,

holky, ten film vůbec neznám!!!!:S Jen tu soutěž. V tom filmu se jenom tančí? Tak to bych vidět nemohla, asi bych se neudržela v sedadle.:D 😀 😀

U nás je dnes úplně letně, jen na tričko a v mikině už mi bylo horko, ale tedy je už cítit ten studený vzduch.:( Taky se z toho nemůžu ještě vzpamatovat.Asi ty pozdní (či brzké) dovolené to tak dělají, když se vrátíte do zimy.8o|

Fili zvládnul let úplně v pohodě, jenže jsem počítali, že usne, když jsme letěli po obědě, ale prd, pak jsem jeli ještě autobusem a tam usnul 5 minut před vystupováním, takže prostě nespal, ale byl OK.
Cesta zpět byla horší, protože jsme vstávali ve 4 našeho času, a v Brně jsem hodinu a půl čekali, malý byl neskutečně protivný, neměli jsem kočárek, protože jsme nasedali zase zpět do toho stejného letadla, a takFili už vytuhnul v letadle, doma jsme byli po 12. hodině.

Jídlo tam měli naprosto úžasné, obrovský výběr všeho, taky jsme všichni přibrali kromě Filipa, ten ani nemá šanci přibrat -chvíli neposedí.
Areál byl obrovský, 2 velké bazény, jedno brouzdaliště a pak posilovna atd.
Moře jsme měli nádherné, akorát se Fili bál písku, takže jsme bývali u bazénu a vždycky jsme si odskočili zaplavat, no spíše zablbnout do vln, protože asi 50m od břehu bylo vody stále po pás.
Taky nám tam vypli na 4 hodiny proud – zrovna večer a Řekové to naprosto neřeší, přestože jsem četla v několika recenzích, než jsme odletěli, že se to v tom hotelu děje často.
Takže jsem večeřeli při svíčkách, večeře už byla vlažná, protože to měli vše na elektřinu.

No a pak jsem tam měli milion komárů. Jirka první den zabil mezi 40-50 kousky, další dny tak po 10 a v druhé polovině pobytu už jen tak do 5 za den. Taky jsme jim je tam nechali na stěnách.:)

Takže jsem si to hodně užili a ani chvíli se nenudili. V podstatě musím říct, že jsem si neodpočinuli klasicky, že bychom si na lehátku na chvíli četli – to se bohužel nestao ani jednou. Protože jeden z nás byl vždycky s malým a druhý třeba s Aničkou ve vodě či všichni ve vodě. Museli jsem ho pořád hlídat, protože mu cizí lidé vůbec nevadili a chodil se na ně dívat, smál se na ně, oblboval tam jednu mladou černošku a ne jen ji.

Ještě jsem chtěla napsat, že se tam naučil chodit na nočník!!!! Teda už pochopil, na co nočník je, a když ho na něj dám, tak se vyčůrá téměř pokaždé. Ale sám mi řekně málokdy.
Taky se tam jednou vykadil, nechtěně, a když uviděl hovino, začal příšerně řvát a teď se rpostě nevykadí a nevykadí. Má z toho strach. Dokáže to vydržet i 20 minut, dokud mu nedám plínu a do několika minut to má pak v ní. Co už jsem se navysvětlovala a nachválila, nevím, jak to prolomím.:|

No tak to je dneska román.:$ :$ :$

:$ :$ :$ :$ :$ :$ :$ :$ :$ :$

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist