RE: Miminka – srpen 2011

23.11.2011 (16:42) #883866 m MarkétaRegistrovaný uživatel Chápu Tě, jak se cítíš…já měla před 14dny taky pocit, že náš Daneček je živý snad ze vzduchu…vůbec nekadil…ale jíst taky nechtěl, ze svých obvyklých dávek snědl třeba jen třetinu a pak u toho dělal legrácky a já měla pořád potřebu mu to vnucovat. Asi po 2 dnech jsem […]

#883866
m Markéta
Registrovaný uživatel

Chápu Tě, jak se cítíš…já měla před 14dny taky pocit, že náš Daneček je živý snad ze vzduchu…vůbec nekadil…ale jíst taky nechtěl, ze svých obvyklých dávek snědl třeba jen třetinu a pak u toho dělal legrácky a já měla pořád potřebu mu to vnucovat. Asi po 2 dnech jsem pochopila, že mu to prostě stačí, tak jsem začala dělat menší dávky a dávala jsem mu je, až si skutečně sám řekl… a byl spokojený on a já taky, protože se to „drahé mléko“ zbytečně nevylévalo.

Minulý týden už se zase vrátil ke svým obvyklým dávkám a předevčírem dopil lahvičku a pokaždé hned začal histericky plakat, tak jsem mu dnes dávku zvýšila a je klid. Teď mi právě už od 13h spinká v postýlce, v noci spinká od 19:30h do 6h, nají se a vstává mezi 9:00 až 9:30h, takže asi roste, potřebuje víc jíst, ale tím jak už se i víc hýbe, je unavený a potřebuje i víc spát…tím Ti chci říct, že teď bude asi jediná šance jak na něj…nechat ho úplně vyhladovět…Když s tím dělá takové cavyky, nedej mu najíst třeba i 4hodiny. Já jsem Danečka nechala vyhladovět taky, vydržel to skoro 5hodin, pak se najdel bez řečí, snědl to co obvykle a hned mi usnul…a pak už bylo jídlo zase v pohodě, ale orpavdu mu dávám, až si sám řekne, což bývají 3-3,5h.

Nebo už jsi to taky zkoušela? Já myslím, že pokud bude mít opravdu hlad…ale ukrutný (ne že si zabrečí o jídlo za 2hodiny), tak pak sní i z lahvičky vše co mu dáš.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist