RE: Miminka – srpen 2011

8.11.2011 (8:24) #883744 AnonymHost Hlásím kontrolu u doktora. Včera odpoledne jsme tam nakusali a tady jsou výsledky: 63cm, 6150 g, 40,5 cm (obvod hlavičky). Včera nám chybělo do 4 měsíců jedenáct dní. Raduš, kolik přibral Martínek za měsíc? Maxík přibral přesně půl kila a doktor byl spokojený a vůbec to neřešil. Také ho zkoušel držet […]

#883744
Anonym
Host

Hlásím kontrolu u doktora. Včera odpoledne jsme tam nakusali a tady jsou výsledky: 63cm, 6150 g, 40,5 cm (obvod hlavičky). Včera nám chybělo do 4 měsíců jedenáct dní. Raduš, kolik přibral Martínek za měsíc? Maxík přibral přesně půl kila a doktor byl spokojený a vůbec to neřešil. Také ho zkoušel držet v podpaždí, Maxík byl krásně propnutý, jako kdyby chtěl hrát v pokračování Hříšného tance a dělat zvedačky. Už při úplně první kontrole ho dr. chválil, že má pěkné svaly.
Také proběhlo očkování (Hexa + pneumokok), ale reakci nevím, protože Maxík začal plakat už na začátku návštěvy, neboť ho přepadl hrozný hlad (včera odpoledne a večer jedl každé 1,5 h) a bohužel nám to vyšlo i do návštěvy u Dr. Tak jsem potom hned kojila v čekárně, domů bych s tím řevem nedorazila, i když to mám max. 20 minut. Ale v noci spinkal krásně, tak snad reakce nebude žádná.
Roslenko, Maxík má také sílu v nožičkách, při přebalování nebo při sušení po koupání do mě pěkně kope (dělal to snad vždycky, ale teď je to víc bolestivé), když sedím a držím ho na odříhnutí, tak se také na nožičkách propíná, jakoby chtěl stát. Jak říká můj manžel, kdyby se mu nožičky v kolínkách nerozjížděli, tak by už stál. Na bříško ho moc nedávám, takže nevím, jestli má tendenci se plazit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist