RE: Miminka – srpen 2011

6.1.2011 (8:03) #881156 m MarkétaRegistrovaný uživatel Holky, já jsem se dle Mishy přidala do Květinek, ale diskuse je tak rozjetá a tak historická, že jsem se moc nechytala. Jsou tam holky i ve 29. týdnu a tak. Takže jsem založila tuto novou srpnovou diskusi. Takže je na vás, kam se chcete přidat.Každopádně Bejbunko, tak fotečka […]

#881156
m Markéta
Registrovaný uživatel

Holky, já jsem se dle Mishy přidala do Květinek, ale diskuse je tak rozjetá a tak historická, že jsem se moc nechytala. Jsou tam holky i ve 29. týdnu a tak. Takže jsem založila tuto novou srpnovou diskusi. Takže je na vás, kam se chcete přidat.
Každopádně Bejbunko, tak fotečka je moc malinká, ale jak to popisuješ, tak mě se se asi taky draly slzy do očí :-).
Já se taky těším na další ultrazvuk. Jdu na gyndu 18.1.2011, ale už příští týden 12.1. jdu na genetické testy I. trimestrální screening, takže tam prďolku taky uvidím :-).
Mě to gynekoložka nabídla, není to ještě hrazeno pojišťovnou, ale 1000Kč klidně dám, jen aby se co nejdříve zjistilo, zda je prcek v pořádku, protože kdyby ne, nechala bych si ho vzít ještě teď, když je tak maličký a necítím pohyby atd.
Protože jinak je tento screening povinný v 18-20. týdnu, ten je hrazen pojišťovnou, ale většina maminek už v té době cítí pohyby a je to o to bolestivější, když je prcek nemocný a musí si ho nechat vzít.
Takže já jdu příští týden, to nám poběží 12. týden. Doporučují jej provádět mezi 11. – 13. týdnu. Tak jsem zvědavá, ale v rodině máme všechny zdravé, já jsem mladá 25let, tak snad to bude taky v pořádku.

A Hakubi, ty porodnice se nemusí řešit takhle brzy úplně všude, ale třeba v Praze právě ano. Tady jsou porodnice hodně vytížené, takže kdo se neregistruje do 14. týdne, musí si sehnat jinou porodnici, víš? Ale v menších městech se tohle většinou neřeší.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist